23 Ocak 2021 Cumartesi

SAMSUN'UN SİMGESİ ATATÜRK ANITININ ÇİKOLATADAN YAPILAN HEYKELİ VALİYE HEDİYE EDİLDİ

Samsun'un simgesi Atatürk Anıtının çikolatadan yapılan heykeli Valiye hediye edildi

Samsun'da 19 Mayıs'ın 100'üncü yılı etkinlikleri kapsamında Azerbaycan'da 500 kilo çikolata ile yapılarak Samsun'a getirilen Atatürk Anıtı Samsun Valisi Osman Kaymak'a hediye edildi.

27 Nisan 2019 Cumartesi 16:24 GÜNCEL

Samsun'un simgesi olan Atatürk Anıtının, Azerbaycanlı pasta sanatçısı tarafından çikolatadan yapılan heykeli görenleri kendisine hayran bıraktı.


Azerbaycanlı pastacı Sanan Pashayev tarafından 500 kilo çikolatayla Azerbaycan'da yapılarak 19 Mayıs'ın 100'üncü yılı etkinlikleri kapsamında düzenlenecek pasta festivali için Samsun'a getirilen çikolatadan Atatürk Onur Anıtı, Samsun Valisi Osman Kaymak'a hediye edildi.

Öte yandan bir süre önce Samsun Kent Haber, iş yerimizde ki Atatürk fotoğraflarından rahatsız olan bir kişinin, bu fotoğrafları bazı çevrelere şikayet eden birinin olduğunu haber olarak gündeme getirmişti. İşte ofisimizdeki Atatürk fotoğraflarından rahatsız olup bu fotoğrafları bazı çevrelere şikayet eden o kişi, 19 Mayıs'ın 100'üncü yılı kapsamında yapılacak pasta festivali için çikolatadan Atatürk Anıtı yaptırarak tekrar gündeme geldi. 

Soruyoruz hanım efendiye; Ofisimizdeki Atatürk fotoğraflarından neden rahatsız olup, şikayet ettiniz. Biz size bedavadan tanıtım yapacağınız otel ayarlarken, basın bültenlerinizi yazarken, basın mensuplarını festivalinizin tanıtımını yapasınız diye davet edip çağırırken ve tüm bunların karşılığında sizden beş kuruş dahi para talep etmezken, siz ofisimizdeki Atatürk fotoğraflarından neden, niçin hangi düşünce ile rahatsız olup bundan şikayetçi oldunuz. Şimdi size soruyoruz; Çikolatadan yaptırdığınız Atatürk Anıtından da rahatsız oldunuz mu. Bizde sizi Atatürkçülere şikayet ediyoruz şimdi. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Adem Güney, Davutoğlu'nun kuracağı partide kurucu il başkanı olacağı iddialarına yanıt verdi

Adem Güney, Davutoğlu'nun kuracağı partide kurucu il başkanı olacağı iddialarına yanıt verdi