25 Haziran 2021 Cuma

SAMSUN'UN TEK KADIN BELEDİYE BAŞKANI LADİK'TE ESNAFLARLA SOKAKTA HALK GÜNÜ YAPTI

Samsun'un tek kadın belediye başkanı Ladik'te esnaflarla sokakta halk günü yaptı

Samsun'da 31 Mart yerel seçimlerinde Ladik İlçe Belediyesi Başkanı seçilen Nurhan Yapıcı Özel, ilçe halkı ile halk günü toplantısını sokakta yaptı.

05 Temmuz 2019 Cuma 15:45 GÜNCEL

Samsun tarihinde seçilen ikinci kadın belediye başkanı olan Ladik Belediyesi Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, ilçedeki esnaf ve vatandaşlarla sık sık bir araya gelerek sorun ve talepleri dinliyor.


Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, bugünde ilçede bulunan Eski Buğday Pazarı’nda  esnaflarla bir araya geldi.

Esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmeye gayret gösteren Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı  Özel,  Buğday Pazarı’nda esnaflarla gerçekleştirdiği toplantıda istek ve talepleri dinleyerek fikir alışverişinde bulundu.

Ladik ilçesinde Cuma sabahı esnafla bir araya gelen Başkan Özel, “ Esnafımızla ve vatandaşlarımızla iç içe olmaya, onların ihtiyaçlarını dinleyip, isteklerini yerine getirmek için gayret göstereceğiz. Bugün Eski Buğday Pazarı’ndaki esnafımızla güne başladık ve kahvaltı yaptık. Kendilerine kahvaltı sofrasında bizlerle eşlik ettikleri için teşekkür ediyorum. Bizler her zaman esnafımızın yanındayız ve kendilerinden gelen talepleri de dinleyerek yapılması gerekenleri yerine getireceğiz. Zorlaştırmaya değil, kolaylaştırmaya geldik. Esnafımızın samimiyetleri ve gülen yüzleri bizleri bir hayli motive ediyor. Onlardan aldığımız bu pozitif enerji bizlere güç veriyor. Çalışmalarımızın odağında hep onlar oluyor ve olmaya da devam edecek. Güzel sohbetleri için her bir esnafımıza gönülden teşekkür ediyorum.Tüm esnaf kardeşlerime hayırlı ve bereketli kazançlar diliyorum. Herkese Hayırlı Cumalar diliyorum.” dedi.

Esnaf da, Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel’in kendilerine yaptığı ziyaretlerden duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkürlerini iletti. Başkan Özel kahvaltı sonrası hizmet binasına giderken yolda karşılaştığı vatandaşlarla da ayaküstü sohbet edip, halkın taleplerini dinledi.

Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel’in esnaflarla gerçekleştirdiği toplantıya  meclis üyeleri ve belediye birim amirleri de eşlik etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Ladik'li

08 Temmuz 2019 Pazartesi 10:33

Yıllardır bir türlü hak ettiği yere gelemeyen Ladik ilçemizin, bir Ladik'li olarak Yeni seçilen belediye Başkanımız Nuhan Yapıcı Özel İn İdealist, çalışkan vizyon sahibi ve en önemlisi Ladik için güzel işler yapacağına canı gönülden inanıyor ve desdekliyorum.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Ozan Arif'in isminin parka verilmesi teklifine MHP'li meclis üyeleri karşı çıktı

Samsun'da Ozan Arif'in isminin parka verilmesi teklifine MHP'li meclis üyeleri karşı çıktı