17 Haziran 2021 Perşembe

SAMSUN'UN TEKKEKÖY BELEDİYESİNE SIFIR ATIK PROJE ÖDÜLÜ VERİLDİ

Samsun'un Tekkeköy Belediyesine Sıfır Atık proje ödülü verildi

Samsun'un Tekkeköy İlçe Belediyesi, Ankara'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın da katıldığı törende Sıfır Atık projesi ödülü aldı.

28 Ekim 2020 Çarşamba 12:16 GÜNCEL

Samsun'un AK Partili Tekkeköy İlçe Belediyesi, Sıfır Atık Projesi’nde ödüle layık görüldü. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan’ın da katıldığı törende Sıfır Atık Ödülünü belediye başkanı Hasan Togar, ödülü Mehmet Özhaseki'nin elinden aldı.


Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ATO Congresium merkezinde düzenlenen ‘Sıfır Atık ve Belediyeler Kongre ve Ödül Töreni’ne katıldı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Türkiye Belediyeler Birliği işbirliğinde düzenlenen törende Tekkeköy Belediyesi, ‘Sıfır Atık Projesi Yarışması’nda ödüle layık görüldü.

BU ÖDÜL BİZLERİ MUTLU ETTİ
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ve çok sayıda davetlinin katıldığı özel programda ödülünü alan Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, "Geleceğimize ve yarınlarımıza emaneti en iyi şekilde bırakabilmek için yürütmüş olduğumuz projemizin böylesi anlamlı bir programda ödüle layık görülmesi bizi ziyadesiyle mutlu etti. Cumhurbaşkanımızın muhterem eşi Emine Erdoğan hanımefendinin himayelerinde yürütülen Sıfır Atık projesi kapsamında projelendirdiğimiz çalışmalar ile gelecek nesillere daha güzel bir yaşam alanı bırakabilmek için emek harcamaya devam edeceğiz" dedi.ÇEVREYE YÖNELİK PROJELERİMİZ DEVAM EDECEK
Çevreye yönelik projelerin farklı alanlarda katlanarak devam edeceğini söyleyen Başkan Togar, “Bilinçlenmenin en önemli merkezi olduğuna inandığımız okullarımızda Çevre Koruma Müdürlüğümüz olarak Karadeniz’in tüm belediyeleri arasında üç yıldır evsel atıklar toplama konusunda ilk sırada yer alan belediyemiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın kıymetli eşleri Emine Erdoğan hanımefendi himayelerinde yürütülen Sıfır Atık Töreninde ödüle layık görülmüştür. Bizleri böyle bir ödülü layık gören Emine Erdoğan hanımefendiye ilçem, şahsım ve çalışanlarımız adına teşekkür ederim. Gelecek nesillere daha güzel bir çevre bırakabilmek için projelerimizi, çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz” diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Canik Belediyesi Sıfır Atık Fikir Projesi yarışmasında ödül aldı

Canik Belediyesi Sıfır Atık Fikir Projesi yarışmasında ödül aldı