25 Nisan 2019 Perşembe

SAMSUN'UN TEKKEKÖY İLÇESİNDE 62 MAHALLEDE BELEDİYE ÇALIŞMA YAPIYOR

Samsun'un Tekkeköy ilçesinde 62 mahallede belediye çalışma yapıyor

Samsun'un Tekkeköy İlçe Belediyesi Başkanı Hasan Togar, ilçede 62 mahallede yol, park, bahçe, sosyal tesis gibi bir çok alanda belediye olarak yürüttükleri çalışmanın olduğunu açıkladı.

20 Eylül 2018 Perşembe 18:53 GÜNCEL

Samsun'un Tekkeköy ilçe Belediye Başkanı Hasan Togar, ilçenin 62 Mahallesinde farklı alanlarda sürdürülen çalışmaların yanında özellikle yollarda yapılan çalışmaları yerinde inceledi.


Tekkeköy’de bir çağın kapanıp yeni bir çağın açıldığına vurgu yapan Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “Tekkeköy AK Parti Belediyecilik anlayışıyla tanıştığı anda her alanda farkı yaşamaya başladı. Dört buçuk yıl önceki Tekkeköy ile bugünkü Tekkeköy’ü görenler farkı çok daha iyi anlıyorlar. Parklar, bahçeler, sosyal tesisler, projeler, yollar ve daha birçok çalışma ile örnek bir belediyecilik anlayışı sergiledik” dedi.

Yollara Büyük Yatırım
Ulaşım ağının en büyük dayanağı olan yollarda ilçe tarihinin en büyük çalışmalarının yürütüldüğüne dikkat çeken Başkan Togar, “Birçok merkez ilçeden daha fazla yol ağına sahip olan ilçemizde göreve geldiğimiz ilk gün başlattığımız çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Beton, sıcak asfalt, taş parke, A tipi asfalt gibi farklı malzemeler kullanarak sürdürdüğümüz çalışmalarımızı planladığımızın kat kat üstünde devam ettiriyoruz” dedi.

Yollarda İncelemelerde Bulundu
Yol çalışmalarını yerinde inceleyen Togar, “Her zaman olduğu gibi yine yollarımızda sürdürdüğümüz, devam eden, tamamlanan ve yapmayı planladığımız yollarımızda incelemelerde bulunduk. Vatandaşlarımız ve muhtarlarımız ile görüştük. Yollarımızda dört buçuk içerisinde çok önemli çalışmalar yaptık. Özellikle kırsal mahallelerimiz elli yıldır görmediği hizmeti gördü. Bu çalışmalarımızı planladığımızın kat kat üstünde bir başarı ile tamamladık. Verdiğimiz sözleri yerine getirdik. Bundan sonrada çalışmalarımızı aralıksız sürdürmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunlu ünlü sanatçı Orhan Gencebay hastaneye kaldırıldı

Samsunlu ünlü sanatçı Orhan Gencebay hastaneye kaldırıldı