09 Mayıs 2021 Pazar

SAMSUN'UN TEKKEKÖY İLÇESİNE İKİNCİ STADYUM YAPILACAK

Samsun'un Tekkeköy ilçesine ikinci stadyum yapılacak

Samsun'un Tekkeköy ilçesine ikinci stadyum yapılacak. Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile yaptıkları görüşmede Tekkeköy ilçesine bir stadyum daha yapılmasının sözünü aldıklarını açıkladı.

06 Kasım 2020 Cuma 16:26 GÜNCEL

Samsun'un Tekkeköy İlçe Belediye Başkanı Hasan Togar Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu'ndan Tekkeköy ilçesine stadyum müjdesi aldıklarını açıkladı.


Samsun Milletvekili Fuat Köktaş ile birlikte başkentteki temasları kapsamında Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu ziyaret eden Togar stadyum projesinin sözünü aldıklarının müjdesini paylaştı.Başkentteki ziyaretlerinin ardından müjdeli haberi paylaşan Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “Samsun Milletvekilimiz Fuat Köktaş ile birlikte başkentteki temaslarımız kapsamında Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu ziyaret ederek ilçemize kazandıracağız stadyum projemizin sözünü aldık. Ardından Gençlik ve Spor İl Müdürümüz İsmail Hakkı Kasapoğlu’nu ziyaret ederek ilçemizde sportif faaliyetler yürüten gençlerimiz için yapmayı planladığımız stadyum projemizin detaylarını paylaştık” dedi.Tekkeköy'ün artık bir stadyumu olacak
Stadyum projesinin detaylarını anlatan Başkan Togar, “İlçemizde amatör ve profesyonel olarak futbol başta olmak üzere çeşitli spor dalları ile ilgilenen başta gençlerimiz olmaz üzere tüm sporcularımızın ihtiyarcı olan stadyumu yakında hizmete sunacağız. Bakanımıza detayları ile birlikte projemizi sunduk. Projenin hayata geçirilebilmesi noktasında her türlü desteğin sağlanacağı sözünü aldık. En kısa zamanda stadyumumun inşaatına başlayarak hizmete sunacağız. Artık ilçemize ait bir stadyumumuz olacak ve futbol müsabakaları kendi sahamızda seyircilerin desteği ile oynanacak” dedi.

Hasan Togar açıklamasının devamında "Tekkeköy Stadyum projemizin hayata geçirilmesi noktasında gerekli talimatları veren ve her türlü desteği sağlayan başta Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na ve bizleri her projemizde yalnız bırakmayan her zaman destekleri ile bizlere güç veren Samsun Milletvekilimiz Fuat Köktaş’a ilçem ve şahsım adına teşekkür ederim" diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

serdar

06 Kasım 2020 Cuma 21:08

Şaka mı bu? Oldu olacak Valiliği ve Adliyeyi de Tekkeköy'e taşıdı mı oldu da bitti maşallah Atakum yine her dönem olduğu gibi yine garip.Beyler ,Sayın kadasapoğlu 220.000 bin nüfuslu ilçe de kapalı spor salonu yooook.Dikkatinizi çekerim.Ama doğru samsunda sayılan isimlerin fabrikaları ve ikametleri Atakumda değil.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da açılan Yöresel Gıda Pazarında tarihi geçmiş gıdaların satıldığı ortaya çıktı

Samsun'da açılan Yöresel Gıda Pazarında tarihi geçmiş gıdaların satıldığı ortaya çıktı