17 Nisan 2021 Cumartesi

SAMSUN'UN TELEKOM HASSASİYETİNİ GÖRDÜK, İSTEYEN VARSA YAPSIN

Samsun'un Telekom hassasiyetini gördük, isteyen varsa yapsın

Türk Telekom Samsun Bölge Müdürlüğü ile ilgili açıklama yapan Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, "Samsun'un hassasiyetini biz çok net gördük. Bir daha böyle bir şeyi isteyen varsa yapsın" dedi.

21 Mart 2021 Pazar 16:03 GÜNCEL

Samsun'da tartışma konusu olan Türk Telekom Bölge Müdürlüğü ile ilgili açıklama yapan Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, bölge müdürlüğünün Samsun'da kalacağını duyurdu ve Samsun'un bu konuda ki hassasiyetini çok net gördüklerini söyledi.


Türk Telekom Bölge Müdürlüğünün Samsun'da kalacağını, Trabzon'a bağlanmayacağını kaydeden Bakan Yardımcısı Sayan, Samsun'a gelerek yaptığı açıklamada, gazetecilerin 'İleride Türk Telekom gider mi' sorusuna da ilginç bir yanıt verdi.Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, Türk Telekom Bölge Müdürlüğünün Samsun'da kalacağını yineleyerek, "Samsun'un hassasiyetini biz çok net gördük. Bir daha böyle bir şey yapacak kimsenin olacağını zannetmiyorum. İsteyen varsa yapsın" dedi. Bakan Yardımcısı Sayan'ın bu ifadeleri toplantı salonunda gülüşmelere neden oldu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Avni

21 Mart 2021 Pazar 21:52

İşte bu. Nere kökenli olunursa olsun, yaşadığımız, ekmeğini yediğimiz, suyunu içtiğimiz ,havasını soluduğumuz bu şehre, Samsun'umuza sahip çıkmak boynumuzun borcudur.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Erhan Usta Pazartesi soracağım dedi Pazar günü Bakan Yardımcısı Samsun'a geldi

Erhan Usta Pazartesi soracağım dedi Pazar günü Bakan Yardımcısı Samsun'a geldi