04 Aralık 2021 Cumartesi

SAMSUN'UN TERME İLÇESİNDE SEL SULARI KÖPRÜYÜ YERİNDEN SÖKÜP ALIP GÖTÜRDÜ

Samsun'un Terme ilçesinde sel suları köprüyü yerinden söküp alıp götürdü

Samsun'un Terme ilçesinde sel sularının köprüyü yerinden söküp akıntıyla birlikte götürme anları saniye saniye kameralara yansıdı.

23 Ağustos 2019 Cuma 19:16 GÜNCEL

Samsun'un Terme ilçesinde sağanak yağmur sonrası taşan Terme Çayı üzerinde bulunan bir köprünün, sel sularına kapılıp gitme anları saniye saniye görüntülendi.


Terme ilçesinde bugün sağanak yağış uyarısı sonrası yaşanan taşkınlarda sanayi sitesi ve bazı ev ve iş yerleri sular altında kaldı. Sel sularının Terme ilçesinde bir köprüyü yerinden sökme anları da bu sırada, vatandaşlar tarafından cep telefonu kameraları aracılığı ile kayıt altına alındı.  Yoğun yağmur yağışı sonrası taşan Terme Çayı üzerinde yer alan ve yayaların karşıdan karşıya geçmesi için yapılan bir köprü, saniyeler içerisinde azgın sular tarafından yerinden söküldü. Demir köprü sel sularına karışarak gözden kaybolurken, Samsun'un Salıpazarı ilçesinde de sel nedeniyle köprülerin yıkıldığı öğrenildi. Salıpazarı ilçesinde sel nedeniyle iki vatandaşın hayatını kaybettiği 4 kişinin ise kayıp olduğu bildirildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da MHP Meclis Üyesi Aykut Çepni belediyelere sel felaketi nedeniyle çağrı yaptı

Samsun'da MHP Meclis Üyesi Aykut Çepni belediyelere sel felaketi nedeniyle çağrı yaptı