26 Mayıs 2019 Pazar

SAMSUN'UN TURİSTİK İLÇESİ YAKAKENT'TE SAHİLİN ÇAMUR İÇERİSİNDE OLMASI YERLİ TURİSTLERİ KIZDIRDI

Samsun'un turistik ilçesi Yakakent'te sahilin çamur içerisinde olması yerli turistleri kızdırdı

Samsun'un turistik ilçesi Yakakent'te sahilin bakımsız ve çamurlarla kaplı olması yerli turistlerin tepkisini çekti.

10 Ağustos 2018 Cuma 18:59 GÜNCEL

Samsun'un turistik ilçelerinden biri olduğu ifade edilen Yakakent'te sahilin çamur içerisinde olması ilçeye gelen tatilcileri kızdırdı.


Tatil için Samsun'un Yakakent ilçesine gelen vatandaşlar, sahilin bakımsız ve çamur içerisinde olduğunu görünce büyük bir şok yaşadı. 

Sahilin içler acısı durumu nedeni ile Yakakent Belediyesi'ne tepki gösteren tatilciler, "Belediye Yakakent'te hiç bir çalışma yapmıyorb. Sahil çamur içerisinde. Tatilimizi Yakakent ilçesinde geçirmek istedik ancak sahilde karşılaştığımız bu manzara büyük hayal kırıklığı yarattı. Turistik bir ilçe olarak adlandırılan Yakakent'te sahillerin pırıl pırıl olması lazım. Bu nasıl turizm anlayışıdır. Sahil resmen kaderine terk edilmiş. Haftalardır, Yakakent sahilleri çamur içerisinde, bakımsız almış başını gidiyor.  Bir daha Yakakent ilçesine gelmeyi düşünmüyoruz" diyerek duruma tepki gösterdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Hasan Can

11 Ağustos 2018 Cumartesi 09:10

Tamamen yalan haber.Ben de orada yasiyorum.Fitografin cekildigi yer de merkeze uzak.Bu fotograf ve haber Yakakent dusmanligi.Gelin sizi gezdireyim.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İyi ki Varsın Eren! Eren Bülbül şehadetinin birinci yıl dönümünde anılıyor

İyi ki Varsın Eren! Eren Bülbül şehadetinin birinci yıl dönümünde anılıyor