09 Mart 2021 Salı

SAMULAŞ GENEL MÜDÜRÜ TAMGACI, SAMSUNSPOR DEĞİL GALATASARAY FORMASI İLE POZ VERDİ

SAMULAŞ Genel Müdürü Tamgacı, Samsunspor değil Galatasaray forması ile poz verdi

Samsun'da SAMULAŞ A.Ş Genel Müdürü Enver Sedat Tamgacı'nın Galatasaray forması ile poz vermesi kırmızı beyazlı taraftarları kızdırdı.

22 Ekim 2019 Salı 23:31 GÜNCEL

Samsun doğumlu olan SAMULAŞ A.Ş Genel Müdürü Enver Sedat Tamgacı'nın Galatasaray forması ile poz vermesi Samsunspor taraftarlarının tepkisini çekti.


SAMULAŞ tarafından düzenlenen futbol turnuvasında kurum çalışanlarının neredeyse tamamı Samsunspor forması giyerken, SAMULAŞ A.Ş Genel Müdürü Tamgacı'nın Galatasaray forması giydiği görüldü. SAMULAŞ A.Ş'nin resmi internet sitesinden de yayınlanan Tamgacı'nın sarı kırmızılı Galatasaray forması ile çekilmiş fotoğrafları, Samsunspor taraftarlarının tepkisiyle karşılaştı.

Samsun'da Samsunspor hassasiyeti oluşturulmaya çalışılırken, kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri her fırsatta, Samsunspor ile ilgili mesajlar verirken SAMULAŞ A.Ş Genel Müdürü Enver Sedat Tamgacı'nın Galatasaray forması ile poz vermesi eleştirilere neden oldu. Hangi takımı tuttuğunuzun bizce bir önemi yok. Ancak usulende olsa, bu şehirde yaşıyor ve bu şehirde SAMULAŞ A.Ş gibi bir kurumun genel müdürlüğünü yapıyorsanız, aranızda yaptığınız turnuvada olsa, Samsunspor formasını giymeniz ve objektiflere de öyle poz vermeniz gerekirdi. 

En azından bu şehrin Samsunspor ile ilgili hassasiyetlerine dikkat ettiğinizi göstermeliydiniz. Galatasaray forması ile verdiğiniz pozun üstelik SAMULAŞ A.Ş gibi bir kurumun resmi internet sitesinden de yayınlıyorsanız, yanlış anlaşılmalara sebebiyet verirsiniz. Galatasaray'ı tutabilirsiniz bizce bu konuda bir sorun yok, ama dilerseniz ne demek istediğimizi ne anlatmaya çalıştığımızı Galatasaray forması giyerek bir Samsunspor maçına giderek anlayabilirsiniz.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da icra dairelerinin duvarları icradan satılık malların ilanları ile kaplandı

Samsun'da icra dairelerinin duvarları icradan satılık malların ilanları ile kaplandı