10 Temmuz 2020 Cuma

SAMULAŞ UYARDI! SAMSUN'DA TRAMVAYLARIN KALKIŞ VE VARIŞ NOKTALARI DEĞİŞTİ

SAMULAŞ uyardı! Samsun'da tramvayların kalkış ve varış noktaları değişti

Samsun'da hafif raylı sistem tramvayların da varış ve kalkış noktaları değişti. SAMULAŞ A.Ş tramvayların varış ve kalkış noktaları ile ilgili yapılan değişikliklik için özellikle Tekkeköy ilçesi güzergahına gidecek yolcuları Tekkeköy Üst' yazılı tramvaylara binmesi için uyardı.

02 Mayıs 2019 Perşembe 15:58 GÜNCEL

Samsun'da tramvayların Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Tekkeköy ilçesi arasında yapılan seferlerinde varış ve kalkış noktaları değiştirildi.


Samsun'da raylı sistemin işleticisi olan SAMULAŞ A.Ş tramvayların varış ve kalkış noktalarının yeniden belirlendiğini açıkladı. SAMULAŞ A.Ş tarafından yapılan değişiklik ile hafta içi OMÜ'den hareket eden tramvayın dönüş yapacağı nokta Belediyeevleri istasyonu oldu.

Samsun’da, Hafif Raylı Sistem’in işleticisi Samsun Proje Ulaşım İmar İnşaat Yat. San. ve Tic. A.Ş.(SAMULAŞ), Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) ile Tekkeköy İlçesi arasındaki hat üzerinde 'varış' ve 'kalkış' noktalarında değişikliğe gitti. Yeni planda, hafta içi OMÜ'den hareket eden tramvayın dönüş yapacağı yeni nokta Belediyeevleri istasyonu olarak belirlendi.'TEKKEKÖY' ÜST YAZILI TRAMVAYLARA DİKKAT!
SAMULAŞ'tan plan değişikliği ile ilgili olarak yapılan açıklama, şu şekilde:
"Sayın yolcularımız... 06. 05. 2019 tarihi itibariyle üniversite tramvay istasyonundan hareket eden tramvaylarımız hafta içi Belediyeevleri tramvay istasyonundan dönüş yapacaktır. Mavi Işıklar, Balıkçı Barınağı, Asarağaç, Kirazlık, Örnek Sanayi, İlkadım Sanayi,19 Mayıs Sanayi, Organize Sanayi, Kerimbey, Cumhuriyet, Tekkeköy istasyonlarına gitmek isteyen yolcularımızın 'Tekkeköy' üst yazılı tramvaylara binmelerini rica ederiz.

HAFTA SONU, BALIKÇI BARINAĞI İSTASYONU
Üniversite tramvay istasyonundan hareket eden tramvaylarımız hafta sonu Balıkçı Barınağı tramvay istasyonundan dönüş yapacaktır. Asarağaç, Kirazlık, Örnek Sanayi, İlkadım Sanayi,19 Mayıs Sanayi, Organize Sanayi, Kerimbey, Cumhuriyet, Tekkeköy istasyonlarına gitmek isteyen yolcularımızın da Tekkeköy üst yazılı tramvaylara binmelerini rica ederiz."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da 1919 öğrenci 19 Mayıs'ın 100'üncü yılı için marşlar söyledi

Samsun'da 1919 öğrenci 19 Mayıs'ın 100'üncü yılı için marşlar söyledi