27 Haziran 2019 Perşembe

SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANI MUSTAFA VARANK, 14 ARALIK 2018 CUMA GÜNÜ SAMSUN'A GELİYOR

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, 14 Aralık 2018 Cuma günü Samsun'a geliyor

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varan, 14 Aralık 2018 Cuma günü Samsun'a gelerek tersane sahasında inceleme yapacak.İşte Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank'ın Samsun'da gerçekleştireceği ziyaret programı..

12 Aralık 2018 Çarşamba 20:02 GÜNCEL

Samsun Valiliği, 14 Aralık 2018 Cuma günü Samsun'a gelecek olan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'ın şehirde gerçekleştireceği ziyaret ve katılacağı etkinliklerle ilgili bilgi verdi.


Buna göre Samsun Valiliğinden yapılan açıklamaya göre, Cuma günü Samsun'a gelecek olan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, ilk olarak Samsun Lojistik Merkezinde incelemelerde bulunacak. Ardından Samsun Metal ve Meteoroloji Test ve Kalibrasyon Merkezine geçecek olan Bakan Mustafa Varank, buradan da Tekkeköy ilçesinde bulunan Samsun Tersane alınanında incelemeler yapacak. 

Samsun Tersane alanının yeni yatırımlar için sanayiye dahil edilmesi ile ilgili Bakan Varank'a burada bilgi verilmesi bekleniyor.

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank, Samsun Tersane alanından ayrıldıktan sonra ise Samsun Valiliğini ardından Samsun Büyükşehir Belediyesini ziyaret ettikten sonra Samsun Büyük Camide Cuma namazını kılacak.

Cuma namazının ardından Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, 14 Aralık 2018 tarihinde Samsun'da düzenlenecek olan OSBÜK Karadeniz Bölge toplantısına katılacak. Bakan Varank, bu toplantının ardından ise Samsun Teknopark A.Ş'yi ziyaret edecek ardından Milli Teknoloji Zirvesi kapanış töreni ve sertifika takdimine katılacak. Bakan Mustafa Varank'ın Samsun programı kapsamında son olarak AK Parti Samsun İl Başkanlığını ziyaret edeceği bildirildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İttifak anlaşması tamam! CHP yerel seçimde Samsun'da İYİ Parti'nin adayına destek verecek

İttifak anlaşması tamam! CHP yerel seçimde Samsun'da İYİ Parti'nin adayına destek verecek