26 Eylül 2020 Cumartesi

SAYSİAD BAŞKANI AYŞE ÜSTÜNEL DAĞDELEN KURBAN BAYRAMI MESAJI YAYINLADI

SAYSİAD Başkanı Ayşe Üstünel Dağdelen Kurban Bayramı mesajı yayınladı

Samsunlu Yönetici Sanayici ve İşadamları Derneği (SAYSİAD) Başkanı Av. Ayşe Üstünel Dağdelen Kurban Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajda, ""Bayramlar dayanışma, paylaşma ve kardeşliği güçlendiren çok değerli ve müstesna günlerdir." dedi.

11 Ağustos 2019 Pazar 12:12 GÜNCEL

SAYSİAD Başkanı Av. Ayşe Üstünel Dağdelen Kurban Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayınladı.


Kısa adı SAYSİAD olan Samsunlu Yönetici Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Av. Ayşe Üstünel Dağdelen Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı. 

Milletçe hepimizi manevi iklimiyle saran, ortak bir ruhla kaynaştıran ve kucaklaştıran Kurban Bayramı’nı bir kez daha coşkuyla karşılamanın mutluluğu ve heyecanı içerisinde olduklarını belirten Dağdelen; "Bayramlar dayanışma, paylaşma ve kardeşliği güçlendiren çok değerli ve müstesna günlerdir." dedi.

KURBAN PAYLAŞMAKTIR
SAYSİAD Başkanı Dağdelen "Mübarek bayramlar aynı zamanda ihtiyaç sahiplerinin unutulmadığı, dargınlıkların son bulduğu, sevgi ve muhabbetin yayıldığı, kardeşliğimizin güçlendiği kıymetli anların müjdecisi ve habercidir. Böylesine önemli günler de milletçe beraber ve ortak paydamız olan vatanımızın ve milletimizin bölünmez bütünlüğünü tüm dünyaya gösterip yek vücut olmak olmazsa olmazımızdır. Bu vesileyle İslam aleminin ve yüce milletimizin Kurban bayramı kutlu olsun" diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti'nin 18'inci kuruluş yıl dönümü ile ilgili açıklama yaptı

Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti'nin 18'inci kuruluş yıl dönümü ile ilgili açıklama yaptı