22 Ekim 2021 Cuma

SAYSİAD BAŞKANI AYŞE ÜSTÜNEL DAĞDELEN RAMAZAN BAYRAMINI KUTLADI

SAYSİAD Başkanı Ayşe Üstünel Dağdelen Ramazan Bayramını kutladı

Samsunlu Yönetici Sanayici ve İşadamları Derneği(SAYSİAD)) Başkanı Av. Ayşe Üstünel Dağdelen, Ramazan Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

24 Mayıs 2020 Pazar 14:00 GÜNCEL

SAYSİAD Başkanı Av. Ayşe Üstünel Dağdelen, Ramazan Bayramı mesajında Samsun ve Türkiye'nin bayramını kutladı.


Korona Virüs tedbirleri kapsamında Ramazan Bayramında sokağa çıkma yasağının uygulandığını ve ülke olarak mücbir sebepler nedeniyle ilk kez bayramlaşma yapamadıklarını belirten Ayşe Üstünel Dağdelen, buna rağmen kalplerin bir ve beraber olduğunu ifade etti.

SAYSİAD Başkanı Dağdelen, ülkemizde Korona Virüs ile mücadelenin başarılı bir şekilde yürütüldüğünü ve salgından da alınan tedbirlerle kısa sürede kurtulacaklarına inandıklarını belirterek, Ramazan Bayramı mesajında şunları dile getirdi.
"Bu bayram büyüklerimizin ellerini öpmeye gidemeyeceğiz. Salgın sebebi ile uygulanan sokağa çıkma yasağında bu bayramı hepimiz evlerimizde geçireceğiz. Devletimizin Korona Virüs ile ilgili almış olduğu tüm tedbirlere uyarak, bu salgından kurtulacağız ve bir daha ki bayramlarda birbirimize sarılıp, bayramlaşacağız. Bu vesile ile SAYSİAD ailesi başta olmak üzere Samsun ve ülkemizin Ramazan Bayramını tebrik ediyoruz. Küçüklerimizin gözlerinden öpüyor, büyüklerimizin ellerinden öpüyoruz. Nice güzel ve sağlıklı bayramlara erişmek için SAYSİAD olarak çağrımız Korona Virüs ile ilgili alınan tüm tedbirlere uyulmasıdır. Allah yar ve yardımcımız olsun diyerek, tekrar herkesin bayramı kutlu olsun."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'daki Biyokütle Santraline HDP'li vekilin müdahil olması Çarşambalıları kızdırdı

Samsun'daki Biyokütle Santraline HDP'li vekilin müdahil olması Çarşambalıları kızdırdı