26 Nisan 2019 Cuma

SAYSİAD BAŞKANI DAĞDELEN, KÜLLİYE'DE BÜYÜK ROMAN BULUŞMASI ETKİNLİĞİNE KATILDI

SAYSİAD Başkanı Dağdelen, Külliye'de Büyük Roman Buluşması etkinliğine katıldı

Samsunlu Yöneticiler Sanayiciler ve İşadamları Derneği (SAYSİAD) Başkanı Av. Ayşe Üstünel Dağdelen, AK Parti Sosyal Politikalar Başkanlığı tarafından davet edildiği Külliye'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın düzenlediği Büyük Roman Buluşması' etkinliğine katıldı.

12 Nisan 2018 Perşembe 15:38 GÜNCEL

Samsunlu Yöneticiler Sanayiciler ve İşadamları Derneği(SAYSİAD) Başkanı Ayşe Üstünel Dağdelen, davetli olarak gittiği Külliye'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Büyük Roman Buluşması etkinliğine katıldı. 


Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Samsun'a büyük önem verdiğini söyleyen SAYSİAD Başkanı Av. Dağdelen, Külliye'de düzenlenen Büyük Roman Buluşmasının ardından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya ve AK Parti Genel Başkan yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan ile de burada bir araya geldi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşma yaptığı Külliye'de ki  program ile ilgili açıklama yapan SAYSİAD Başkanı Ayşe Üstünel Dağdelen, "Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Samsun'a yapmış olduğu ziyaretlerinde her fırsatta Samsun'un kendisini yalnız bırakmadığını dile getirmiştir. Biz de AK Parti Sosyal Politikalar Başkanlığı tarafından davet edildiğimiz Külliye'de sayın Cumhurbaşkanımızın Samsun'u temsil eden bir sivil toplum kuruluşu olarak bizlere ne kadar önem verdiğini bir kez daha görmüş olduk.  Külliye'de katıldığımız programın ardından sayın İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu beyle de biraraya geldik. Bakanımız Süleyman Soylu beye daha önce SAYSİAD yönetimi olarak ziyaret etmiş ve yerli otomobil fabrikasının Samsun'a kurulması ile ilgili taleplerimizi dile getirmiştik. Bu görüşmemizde de Süleyman Soylu bey ile Külliye'de görüştüğümüz Aile ve Sosyal Politikalar Bakanımız Fatma Betül Sayan Kaya hanım efendiye Samsunluların selamlarını ilettik. Yine Ankara'da gerçekleştirdiğimiz temaslarımızda AK Parti Samsun Milletvekilimiz ve AK Parti Genel Başkan Yardımcımız Çiğdem Karaaslan ile de görüşme fırsatı bulduk" dedi.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yazar Emin Gürdamur, İlkadım Belediyesinin Okur Yazar Buluşmaları etkinliğine katıldı

Yazar Emin Gürdamur, İlkadım Belediyesinin Okur Yazar Buluşmaları etkinliğine katıldı