23 Temmuz 2019 Salı

SAYSİAD BAŞKANI DAĞDELEN TÜRK POLİS TEŞKİLATI'NIN 173'ÜNCÜ YIL DÖNÜMÜNÜ KUTLADI

SAYSİAD Başkanı Dağdelen Türk Polis Teşkilatı'nın 173'üncü yıl dönümünü kutladı

Samsunlu Yöneticiler Sanayiciler ve İşadamları Derneği(SAYSİAD) Başkanı Av. Ayşe Üstünel Dağdelen, Türk Polis Teşkilatı'nın 173'üncü kuruluş yıl dönümünü ile ilgili açıklama yaptı.

10 Nisan 2018 Salı 14:43 GÜNCEL

Samsunlu Yöneticiler Sanayiciler ve İşadamları Derneği(SAYSİAD) Başkanı Avukat Ayşe Üstünel Dağdelen, Türk Polis Teşkilatı'nın 173'inci kuruluş yıl dönümünü gururla kutladıklarını açıkladı.


SAYSİAD Başkanı Ayşe Üstünel Dağdelen, yaptığı açıklamada Türk Polis Teşkilatı'nın ülke güvenliği ile birlikte can ve mal güvenliğinin sağlanmasında üstün hizmetlerinin olduğunu belirterek, "Türk Polis Teşkilatımızın 173'inci kuruluş yıl dönümünü büyük bir gurur ile kutluyoruz. Polisimiz, halkımızın can ve mal güvenliğinin kurunmasının yanı sıra  ile terörle mücadelede de aktif görev yapmaktadır. Bu vesile ile ülkemizin bölünmez bütünlüğünü korumak için canını ortaya koyarak şehit olan tüm emniyet munsuplarımızı dualarla yad ediyoruz. Allah onlardan razı olsun. Yine bu vesile ile SAYSİAD olarak görevi sırasında gazi olan polislerimize de acil şifalar diliyoruz. Ülkemizin huzur ve güvenliği için gece gündüz görev yapan polislerimizin her zaman yanlarındayız" dedi.

Türk Polis Teşkilatı bünyesinde özel harekat polislerinin Afrin'de başlatılan Zeytin Dalı Harekatında da görev aldığını hatırlatan SAYSİAD Başkanı Dağdelen, şunları dile getirdi.
"Türk Polis Teşkilatı mensupları görevlerini her daim fedakarca yapmaktadır. Bu görevleri esnasında ülkemizin birlik ve bütünlüğünü korumak için canlarını dahi gözlerini kırpmadan ortaya koymaktadırlar. Bu örneklerden birisi de Fethi Sekin'dir. Şehit polis Fethi Sekin'de vatanı için, bayrağı için canını kahramanca ortaya koyarak ülkemizin kahraman evlatlarından birisi olmuştur. Türk Polisi yine Afrin'de büyük bir cesaret ve başarı örneği göstererek hepimizin gururu olmuştur. Bu vesile ile gece gündüz demeden, ülkemiz için çalışan Türk Polis Teşkilatı'nın 173'inci kuruluş yıl dönümünü kutluyorum." 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yatta yakalanan FETÖ'nün Samsun Bölge İmamının 3 telefonunda ByLock çıktı

Yatta yakalanan FETÖ'nün Samsun Bölge İmamının 3 telefonunda ByLock çıktı