18 Eylül 2021 Cumartesi

SAYSİAD BAŞKANI ÜSTÜNEL'DEN 15 TEMMUZ'UN 5'İNCİ YILI AÇIKLAMASI

SAYSİAD Başkanı Üstünel'den 15 Temmuz'un 5'inci yılı açıklaması

Samsunlu Yönetici Sanayici İşadamları Derneği (SAYSİAD) Başkanı Av. Ayşe Üstünel Dağdelen, 15 Temmuz hain darbe girişiminin 5'inci yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

15 Temmuz 2021 Perşembe 12:22 GÜNCEL

Samsunlu Yönetici Sanayici İşadamları Derneği (SAYSİAD) Başkanı Av. Ayşe Üstünel Dağdelen, 15 Temmuz hain darbe girişiminin 5'inci yıl dönümü ile ilgili açıklamasında, "Türk milleti bayrağından ve bağımsızlığından asla ödün vermeyeceğini tüm dünyaya gösterdi" dedi.


SAYSİAD Başkanı Üstünel, 15 Temmuz darbe girişimi gecesi vatan, bayrak ve bağımsızlık uğruna hayatlarını feda eden şehitlere, Allah'tan rahmet dilerken, "Rabbim böylesi karanlık geceleri bir daha bizlere yaşatmasın" diye konuştu.

15 Temmuz hain darbe girişiminin 5'inci yıl dönümünde o karanlık geceyi püskürtmek için şehit ve gazi olanları saygı ve minnetle andıklarını kaydeden SAYSİAD Başkanı Ayşe Üstünel Dağdelen, şunları dile getirdi.
"İstiklal şairimiz Mehmet Akif Ersoy'un 'Sahipsiz vatanın batması haktır, sen sahip çıkarsan bu vatan batmayacaktır' dizelerinde dile getirdiği şuur ile hareket eden milletimiz, hiç düşünmeden birlik ve beraberlik içinde ne pahasına olursa olsun bayrağından ve bağımsızlığından asla ödün vermeyeceğini bir kez daha tüm dünyaya göstermiştir. Bu duygu ve düşüncelerle; bağımsızlığımız ve demokrasimiz uğruna canlarını feda eden şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimizi şükran ve minnetle anıyorum."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Hasan Togar'dan 15 Temmuz mesajı! Sağcısı solcusu milli irade dersi verdik

Hasan Togar'dan 15 Temmuz mesajı! Sağcısı solcusu milli irade dersi verdik