25 Ekim 2021 Pazartesi

ŞEHİT KEMAL SAYAR'IN OĞLU YAĞIZ'IN SAMSUN VALİSİNİN OMZUNA BAŞINI YASLADIĞI AN

Şehit Kemal Sayar'ın oğlu Yağız'ın Samsun Valisinin omzuna başını yasladığı an

Samsun'un Havza ilçesinde Şırnak'ın İdil ilçesinde şehit olan jandarma uzman çavuş Kemal Sayar'ın cenazesinde şehidin oğlu Yağız Sayar'ın Valinin omzuna başını yasladığı an..

11 Aralık 2019 Çarşamba 00:57 GÜNCEL

Şırnak'ın İdil ilçesinde yola döşenen el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit olan Samsun'un Havza ilçesi doğumlu jandarma uzman çavuş Kemal Sayar'ın cenazesinde, şehit oğlu Yağız Sayar'ın Samsun Valisi Osman Kaymak'ın omzuna başını yaslaması görenleri duygulandırdı.


Şehit babası Kemal Sayar'ın cenazesinde bitkin düşen Yağız Sayar, cenaze sırasında yanında bulunan Samsun Valisi Osman Kaymak'ın omzuna başını yaslayarak ayakta durmaya çalıştı. O anları ise şehidin cenazesinde bulunan gazeteci meslektaşımız ve Samsun Canlı Haber'in muhabirlerinden Merve İlhan görüntüledi. Merve İlhan, şehit oğlu Yağız'ın cenaze sırasında Samsun Valisi Osman Kaymak'ın omzuna başını yasladığı anları ise sosyal medyada paylaştığı bu fotoğraf ile şöyle anlattı."Başı usulca düştü Samsun Valisi Osman Kaymak’ın omzuna. Yoruldu tabi... İstemeden koydu kafasını ama o anda durmalıydı zaman. Biraz daha uzun izleyebilirdim... Ayakları da ağrıdı, esniyordu. Daha 11 yaşında ne yapsın ki? Arada göz göze geldik ama kaçırdım gözlerimi. Bakamadım babasından aldığı gözlerine. Şans senden yana olsun güzel gözlü çocuk. Yorulduğunda başını koyabileceğin bir omuz hep olsun yanıbaşında..."

Merve İlhan'ın görüntülediği bu kare ise adeta yüreklere işledi.. 


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Canik Belediyesi 'Canik'te yaşıyorum İkametim Canik'te' kampanyası başlattı

Canik Belediyesi 'Canik'te yaşıyorum İkametim Canik'te' kampanyası başlattı