24 Ocak 2022 Pazartesi

ŞEHİT PİYADE ER AHMET ÜNVER'İN BABASI MUSTAFA ÜNVER HAYATINI KAYBETTİ

Şehit piyade er Ahmet Ünver'in babası Mustafa Ünver hayatını kaybetti

Samsun'un Vezirköprü ilçesinde yaşayan şehit piyade er Ahmet Ünver'in babası Mustafa Ünver geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

15 Ocak 2020 Çarşamba 16:14 GÜNCEL

Diyarbakır'ın Lice ilçesinde teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Piyade Er Ahmet Ünver'in babası Mustafa Ünver geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi.


Diyarbakır'ın Lice ilçesinde teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan şehit piyade er Ahmet Ünver'in babası Mustafa Ünver'in hayatını kaybetmesi üzerine Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesine giden Samsun Valisi Osman Kaymak şehit babasını burada son yolculuğuna uğurladı.

Şehit piyade er Ahmet Ünver'in babası Mustafa Ünver'in babasının yaşamını yitirmesi ile ilgili Samsun Valiliğinden yapılan açıklamada "Valimiz Sayın Osman Kaymak'ın Vezirköprü İlçesi programlarında ziyaret ettiği ve yakinen ilgilendiği Şehit Piyade Er Ahmet Ünver'in kıymetli babası Mustafa Ünver amcamız, geçirdiği kalp krizi sonucu yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak vefat etmiştir. Haberi alır almaz Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesine giden ve ailesine başsağlığı dileyen Valimiz Sayın Osman Kaymak, 'Vezirköprü programlarımızda bizi evinde ağırlayan güzel insan Mustafa Amcamızı kaybetmenin üzüntüsü içerisindeyiz. Mustafa amcamız bugün şehit olan oğluyla buluştu. Gözlerini kırpmadan bu vatan için canlarını feda eden aziz şehitlerimize ve amcamıza Allah'tan rahmet diliyorum." denildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Erdal Özyağcılar Samsun'un Çarşamba ilçesinde Çarşamba kasketi ile poz verdi

Erdal Özyağcılar Samsun'un Çarşamba ilçesinde Çarşamba kasketi ile poz verdi