24 Nisan 2019 Çarşamba

ŞEHİT UĞUR GÖKSU'NUN CENAZESİNDE KARAASLAN DUA ETTİ, GAZETECİNİN BOĞAZI DÜĞÜMLENDİ

Şehit Uğur Göksu'nun cenazesinde Karaaslan dua etti, gazetecinin boğazı düğümlendi

Samsun'un Ladik ilçesinde toprağa verilen şehit jandarma uzman çavuş Uğur Göksu'nun cenazesinde AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan şehidin tabutu başında dua ederken, cenazeyi görüntüleyen bir bayan gazetecinin ise yaşanan acı karşısında adeta boğazı düğümlendi.

05 Ekim 2018 Cuma 15:06 GÜNCEL

Batman'da 8 şehit verdiğimiz hain saldırıda şehit olan Samsun'un Ladik ilçesi doğumlu jandarma uzman çavuş Uğur Göksu'nun cenazesinde göz yaşları sel oldu.


Batman'da zırhlı askeri aracın geçişi sırasında teröristler tarafından yola tuzaklanan el yapımı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu 8 askerimizi ile birlikte şehit olan Samsun'un Ladik ilçesi doğumlu jandarma uzman çavuş Uğur Göksu'nun cenazesinde yürekler yandı. 

Şehit Uğur Göksu'nun Ladik ilçesinde kılınan cenaze namazına katılanlar şehit ailesinin acısını paylaştı. Şehidin cenazesinde göz yaşlarına hakim olamayan şehit yakınları güçlükle sakinleştirilirken, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan'da Ladik ilçesinde kılınan cenaze namazında şehit Uğur Göksu'nun naaşının başına gelerek dua etti. Hayli üzgün olduğu görülen Çiğdem Karaaslan, daha sonra şehit ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileğinde bulundu.

Samsun'un Ladik ilçesinde toprağa verilen şehit Uğur Göksu'nun cenazesini görüntüleyen Demirören Haber Ajansı'nın Samsun muhabiri Yaprak Koçer'in de cenazede yaşanan duygu seli karşısında boğazı düğümlendi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

AK Parti vaatlerini yerine getiremeyen başkanları yeniden aday yapmayacak

AK Parti vaatlerini yerine getiremeyen başkanları yeniden aday yapmayacak