31 Mayıs 2020 Pazar

SELDA BAĞCAN: ALEYNA TİLKİ'NİN YAŞLISI DEDİLER ÇOK GÜLDÜM

Selda Bağcan: Aleyna Tilki'nin yaşlısı dediler çok güldüm

Protest ve halk müziğinin özgün ve de güçlü sesi sanatçı Selda Bağcan, sosyal medyada kendisine Aleyna Tilki'nin yaşlısı denilmesine çok güldüğünü açıkladı.

23 Eylül 2018 Pazar 14:20 GÜNCEL

Selda Bağcan, kendisine Aleyna Tilki'nin yaşlısı denilmesi ile ilgili yaptığı açıklamada, "Çok güldüm" derken kendini övdüğü yorumları için ise, " Gazetecinin soruları ekrana yansımayınca ben durduk yere kendimi övüyor pozisyonuna düştüm." açıklaması yaptı.


Türkiye'nin en iyi seslerinden biri olarak gösterilen ve son yıllarda şöhreti Türkiye sınırlarını da aşan Selda Bağcan, 25 Eylül'de Unesco Edebiyat Kenti seçilen Hollanda'nın Utrecht şehrindeki Uluslararası edebiyat Festivali'nde sahne alacak.

Posta'dan Oya Çınar'a konuşan Selda Bağcan, konserle ilgili olarak, "Mutluyum, heyecanlıyım. Sen benim böyle mütevazı göründüğüme bakma, bunlar bana sürpriz olmuyor artık, alıştım" ifadesini kullandı.

'DURDUK YERE KENDİMİ ÖVÜYOR POZİSYONUNA DÜŞTÜM'
Selda Bağcan, BBC'ye verdiği röportaj sonrasında kendini yere göğe koyamıyor gibi algılanmasını şöyle açıkladı: "Sorma, hâlâ aklıma geldikçe garipsiyorum durumu. Bir taraftan gülüyorum ama bir taraftan da üzüldüm. Sosyal medya çalkalandı. Aleyna Tilki'nin yaşlısı' dediler. O yoruma çok güldüm bak. Orada gazetecinin soruları ekrana yansımayınca ben durduk yere kendimi övüyor pozisyonuna düştüm."

Önümüzdeki yıl '40 yılın 40 şarkısı 2' adlı albümünü çıkaracak olan Selda Bağcan, "Bir tarafı 20 rock şarkıdan diğer yanı 20 deyişten oluşacak. Bugüne kadar 400 şarkı söylemişim. İçlerinden 240 şarkı seçtim. Seri devam edecek ve sonunda özel bir arşiv oluşacak" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun bankalara gırtlağa kadar borçlu!

Samsun bankalara gırtlağa kadar borçlu!