27 Ekim 2021 Çarşamba

ŞEREF MALKOÇ SAMSUN BASINININ SORUN VE ŞİKAYETLERİNİ DİNLEDİ

Şeref Malkoç Samsun basınının sorun ve şikayetlerini dinledi

Samsun'a gelen Kamu Denetçiliği Kurumu Başdenetçisi (Ombudsman) Şeref Malkoç, beraberindeki kamu denetçileri eşliğinde Samsun basınının şikayetlerini dinledi.

23 Eylül 2021 Perşembe 12:08 GÜNCEL

Samsun'a gelen Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Kamu Denetçiliği Kurumu Başdenetçisi (Ombudsman) Şeref Malkoç, yerel basın temsilcileri ve ajans muhabirleri ile toplantı yaparak sorun ve şikayetlerini dinledi.


Samsun'da bir otelde gerçekleşen toplantıda Kamu Denetçiliği Kurumu Başdenetçisi (Ombudsman) Şeref Malkoç, basın mensuplarına kurumun çalışma alanları ile ilgili bilgiler verdi. Malkoç, Samsun'dan şuana kadar 3700 şikayet aldıklarını belirterek, yapılan şikayetlerin çözümü noktasında çalışmalar yaptıklarına dikkati çekti.Verdiği bilgilerin ardından toplantıya katılan Samsun basınının sorun ve şikayetlerini tek tek dinleyen Şeref Malkoç, söz konusu şikayetleri Kamu Denetçiliği Kurumuna yapılmasını istedi. Gazeteciler, Şeref Malkoç'a belediyeler ile birlikte kamu kurumları ve diğer alanlarda yaşadıkları ve karşılaştıkları sorunları dile getirdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Makam aracıyla tatile giden belediye başkanı Şeref Malkoç'a şikayet edildi

Makam aracıyla tatile giden belediye başkanı Şeref Malkoç'a şikayet edildi