27 Haziran 2019 Perşembe

SESOB BAŞKANI EYÜP GÜLER'E ÇARŞAMBA İLÇESİNDE DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ

SESOB Başkanı Eyüp Güler'e Çarşamba ilçesinde doğum günü sürprizi

Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Eyüp Güler'e Çarşamba ilçesinde oda başkanları ile gerçekleştirdiği toplantıda doğum günü sürprizi yapıldı.

20 Nisan 2018 Cuma 18:19 GÜNCEL

Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Eyüp Güler, 6 Mayıs 2018 tarihinde gerçekleşecek kongre öncesi Çarşamba ilçesindeki oda başkanları ile yaptığı toplantıda, doğum günü sürprizi ile karşılaştı.


Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Eyüp Güler'in gerçekleştirdiği toplantıya Çarşamba ilçesinde bulunan 11 odadan 10'unun başkanı ile yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra Salıpazarı Şoförler Odası temsilcileri katıldı.SESOB Başkanı Eyüp Güler, göreve geldikten sonra odalarının üyelerinin sorunlarını çözmek için çaba gösterdiklerini belirterek, "Oda başkanlarımız ile birlik beraberlik içerisinde hareket etmeye çalıştık. Eski binamızın yerine odamıza yakışacak bir oda binası yaptırdık. Bunun yanı sıra TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezine ortak olduk. Bu dönemde de yine odalarımızın yararına çalışmak için tekrar yola çıktık." dedi.

Yapılan toplantıda oda başkanları doğum günü olan SESOB Başkanı Eyüp Güler'e ayrıca doğum günü sürprizi yaparak pasta ile kutlama yaptı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Havza'da 30 adrese eş zamanlı uyuşturucu operasyonu: 18 gözaltı

Samsun Havza'da 30 adrese eş zamanlı uyuşturucu operasyonu: 18 gözaltı