17 Haziran 2019 Pazartesi

SEZGİN GÜMÜŞ: YERLİ OTOMOBİL ÇAĞRIMIZ SAMSUN DİNAMİKLERİNİ HAREKETE GEÇİRDİ

Sezgin Gümüş: Yerli otomobil çağrımız Samsun dinamiklerini harekete geçirdi

Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu(SAMKON) Genel Başkanı Sezgin Gümüş, "Yerli otomobil fabrikasının Samsun'da kurulması ile ilgili çağrımız şehrin dinamiklerini harekete geçirdi" dedi.

14 Aralık 2017 Perşembe 18:56 GÜNCEL
SAMKON Genel Başkanı bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Samsun'a geldi. Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Medicalpark Hastanesi Genel Müdürü Hakan Özcan ve bir kaç gün önce sağlıkta yapılan atamalarla Kamu Hastaneleri Birliği Başkanlığı'na getirilen Mehmet Kılınç'ı ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi. 

Yaptığı ziyaretlerde birlik ve beraberliğe vurgu yapan SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş, "Samsun'un her alanda birlik ve beraberliğe ihtiyacı var. Biz gurbette yaşayan Samsunlular olarak Samsunumuzu her alanda büyüyen, gelişen ve etkili bir şehir pozisyonunda görmek istiyoruz. Samsun ne kadar büyürse bizler de gurbette o kadar güçlü oluruz. Şehir de bu sinerjiyi yaratmak hepimizin öncelikli görevi olmalıdır" dedi.O ÇAĞRIMIZ KARŞILIK BULDU

Yerli ve Milli arabanın Samsun'da yapılması için SAMKON olarak büyük bir kampanya başlattıklarını, şehrin dinamiklerinin bu çağrıya kulak vermesinden büyük bir mutluluk duyduğunu ifade eden Gümüş, "Sayın Samsun Valimiz Osman Kaymak, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanımız Yusuf Ziya Yılmaz Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki Murzioğlu sesimize kulak vererek önemli açıklamalarda bulundular. Bu projenin Samsun'da yapılması demek, iş demek, aş demektir. Bu açıdan bakıldığında dev bir projedir. İşin peşini asla bırakmadan hükümetimize sesimizi en yüksek tondan duyurmalıyız."  diye konuştu.

Başkan Osman Genç,  Mehmet Kılınç ve Hakan Özcan'da ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek, yeniden başkanlığa seçilen SAMKON Başkanı Sezgin Gümüş ve yönetim kuruluna başarılar dilediler.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Anadolu Samsun Dernekler Federasyonu Yerli Malı paneli düzenleyecek

Anadolu Samsun Dernekler Federasyonu Yerli Malı paneli düzenleyecek