23 Ekim 2020 Cuma

SÖZ KONUSU VATAN, SÖZ KONUSU BAYRAK, SÖZ KONUSU ŞEHİT OLUNCA AYNI SAFTA DURAN MİLLETİZ BİZ

Söz konusu vatan, söz konusu bayrak, söz konusu şehit olunca aynı safta duran milletiz biz

Samsun'un Bafra ilçesinde toprağa verilen şehit uzman onbaşı Mutlu Can Meşeci'nin cenazesinde binler bir araya geldi. Farklı siyasi partilere mensup belediye başkanları ve siyasiler aynı safta durarak şehidin cenaze namazını kıldı. Söz konusu vatan, söz konusu bayrak, söz konusu şehit olunca aynı safta duran milletiz biz

22 Ekim 2019 Salı 17:32 GÜNCEL

Samsun'un Bafra ilçesinde son yolculuğuna uğurlanan uzman onbaşı Mutlu Can Meşeci'nin cenaze namazında AK Partili, MHP'li, CHP'li siyasiler ve belediye başkanları aynı safta bir araya gelerek namaz kıldı.


Bafra halkı, şehit uzman onbaşı Mutlu Can Meşeci'yi son yolculuğuna uğurladı. Bafra ilçesinde bulunan Yıldırım Bayezid Camisinde şehit Meşeci için kılınan cenaze namazında AK Partili, CHP'li milletvekilleri ile  CHP, İYİ Parti ve AK Partili belediye başkanları yan yana gelerek aynı safta bir araya geldi. Şehit uzman onbaşı Mutlu Can Meşeci'nin kılınan cenaze namazının ardından Türk Bayrağına sarılı naaşı mezarlığa götürülürken Bafra halkı ellerinde Türk Bayrakları ile şehidini uğurladı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Atakum Belediyesi İmar İnşaat Şirketine 37.5 ton et satan firmanın pankartlı algı operasyonu

Atakum Belediyesi İmar İnşaat Şirketine 37.5 ton et satan firmanın pankartlı algı operasyonu