04 Ağustos 2021 Çarşamba

SÜLEYMAN SALUR SAMSUN BÜYÜKŞEHİRDEKİ RÜŞVET OLAYI VE TERME'DEKİ ZİMMET İDDİALARINI YAZDI

Süleyman Salur Samsun Büyükşehirdeki rüşvet olayı ve Terme'deki zimmet iddialarını yazdı

Samsun Kent Haber köşe yazarı Süleyman Salur, Samsun Büyükşehir Belediyesinde daire başkanının tutuklandığı rüşvet operasyonu ve Terme Belediyesinde gündeme gelen zimmet iddialarını kaleme aldı.

02 Ocak 2021 Cumartesi 15:46 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesinde tutuklanan daire başkanı olayı ve Terme Belediyesinde gündeme gelen zimmet iddialarını kaleme alan Süleyman Salur, her iki olayda basının 3 maymunu oynadıklarını yazdı.


Süleyman Salur, Samsun Büyükşehir Belediyesinde tutuklanan daire başkanının kasasından 10 milyon TL para çıktığını hatırlattığı köşe yazısında, "1.5 yıllık bir daire başkanının kasasından 10 milyonun üzerinde para çıkıyorsa bu servetin kesinlikle ortakları vardır.
İşin üzerine gitmesi gereken basın 3 maymunu oynuyor" dedi.

Köşe yazısında, "Basın şahsi ikballeri  ve siyasi bakış açılarını terk etmelidir. Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır sözü kamu yararına kalemlerini kullanmayan basın emekçilerinin en önemli argümanı olmalıdır" diyen Süleyman Salur, devamında "İstisnalar hariç elbette. Eleştiren kalemlerin sayısı bir elin orta parmağına kadar sayıda değildir" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Mustafa Demir Millet Bahçesine yapılan Samsunspor Anıtı çalışmalarını inceledi

Mustafa Demir Millet Bahçesine yapılan Samsunspor Anıtı çalışmalarını inceledi