09 Mayıs 2021 Pazar

SÜLEYMAN SALUR YANICI STRAFOR MALZEMELERİ YAZDI! SAMSUN BÜYÜK TEHLİKE ALTINDA

Süleyman Salur yanıcı strafor malzemeleri yazdı! Samsun büyük tehlike altında

Samsun Kent Haber köşe yazarı Süleyman Salur, kentte Çiftlik caddesi ve Emniyet Müdürlüğü binası ile birlikte binaların mantolama işlerinde kullanılan strafor malzemelere dikkati çekti, "Samsun büyük tehlike altında" dedi.

06 Kasım 2020 Cuma 15:03 GÜNCEL

Samsun Kent Haber köşe yazarı Süleyman Salur, yeni köşe yazısında Samsun'da strafor malzemelerle mantolama işleri yapılan binaların olabilecek bir yangında büyük bir tehlike ile karşı karıya olduğunu yazdı.


Samsun'da Çiftlik caddesine de strafor malzemelerle mantolama yapıldığını köşe yazısında yazan Süleyman Salur, bu konuda ilginç bir detaya da dikkati çekerek yazısında "Samsuna geldiğim dönemlerde binaların üzerinde firmanın bilgilerine ulaşılmış ve firmanın Bafralı bir milletvekilimizin yakını olduğu tespit edilmiştir" dedi.

Samsun'da binaların gözden geçirilmesi gerektiğini ve Çiftlik caddesinde mantolama işinde kullanılan strafor malzemelerin acilen sökülmesi gerektiğini kaleme alan Süleyman Salur, "Depremden sonra ikinci büyük felaket yangındır. Bu malzemeler Allah göstermesin yangın anında benzin işlevi görürler. Çıkardıkları gaz ve siyah duman ile 3 dakika içinde insan hayatını yok eder." diye yazdı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da SAMKART'lara HES kodu tanımlaması nedeniyle uzun kuyruklar oluştu

Samsun'da SAMKART'lara HES kodu tanımlaması nedeniyle uzun kuyruklar oluştu