24 Eylül 2021 Cuma

SÜLEYMAN SOYLU, ATAKUM BELEDİYE BAŞKANI CEMİL DEVECİ'Yİ TELEFONLA ARADI

Süleyman Soylu, Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'yi telefonla aradı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, iki belediye işçisinin hayatını kaybettiği Samsun'un Atakum ilçesinde yaşanan kaza sonrası Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'yi telefonla aradı.

12 Ocak 2021 Salı 03:13 GÜNCEL

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'yi telefonla arayarak iki işçinin hayatını kaybettiği kaza nedeniyle taziyelerini iletti.


Geçtiğimiz hafta Samsun'un Atakum ilçesinde meydana gelen kazada, Atakum Belediyesine ait personel servisi devrilmiş bu kazada belediye işçileri Kenan Demir ve Halim Türk hayatlarını kaybetmişti. Acı olay sonrası İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun kendisini telefonla aradığını açıklayan Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, "Bu kazayı tüm Türkiye duydu. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı da aradı ve hepsi taziyelerini iletti, geçmiş olsun dediler. Bunu söylemişken bir şey daha ekleyeyim. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Bu kentteki tüm siyasi partilerin, tüm temsilcilerine milletvekillerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Valimize, Kaymakamımıza, Büyükşehir Belediye Başkanı’na ve bürokratlarımıza da huzurunuzda teşekkür ediyorum. Hepsi gelerek, telefon ederek acımızı paylaştılar. Hepsi, yanımızda olduklarını ifade ettiler. Onların da desteğiyle bahsettiğim noktalarda tedbirler geliştirerek bir daha böyle bir acının yaşanmaması için gayret göstereceğiz" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

MasterChef Barbaros Atakum'da karantinada olan vatandaşlara yemek pişirdi

MasterChef Barbaros Atakum'da karantinada olan vatandaşlara yemek pişirdi