27 Haziran 2019 Perşembe

SÜLEYMAN YAĞCIOĞLU'NDAN SAMSUNSPOR'A DESTEK AÇIKLAMASI

Süleyman Yağcıoğlu'ndan Samsunspor'a destek açıklaması

Samsun eski milletvekili Süleyman Yağcıoğlu, Samsunspor'a destek açıklaması yaparak, "Herkes elini taşın altına koyarsa Samsunspor bu kötü günleri arkasında bırakacaktır" dedi.

09 Mayıs 2018 Çarşamba 17:14 GÜNCEL

Samsun eski milletvekiliı Süleyman Yağcıoğlu, Samsunspor'a destek açıklaması yaptı.


Samsun Eski Milletvekili Süleyman Yağcıoğlu, Samsunspor kafilesinin 20 Ocak 1989 yılında geçirdiği trafik kazasını unutturmadı. Ligden düşen takıma sahip çıkan Süleyman Yağcıoğlu, 20 Ocak’dan beri yaşanan en büyük badirenin bu olduğunu ama bununda üstesinden gelecek bir şehrin olduğunu söyledi.

Süleyman Yağcıoğlu yayınladığı mesajında “Türk Milletinin en acı hadislerinden biri olarak tarihe geçen 20 Ocak 1989 günü Havza’da gerçekleşen kazanın ardından vefat eden spor şehitlerimizi Muzaffer BADALIOĞLU, Mete ADANIR, Zoran TOMİÇ ve olsun ASIM Özkan’ı rahmetle anıyoruz.” dedi.

Küme düşen takım sahipsiz kalırsa dahada kötü olacağını söyleyen Süleyman Yağcıoğlu Samsunspor ile ilgili şunları dile getirdi.
"Öncelikle şehir sahip çıkmalı. Taraftar bunu yerine getiriyor. Artık iş STK’lara, Bürokratlara ve İş Adamlarına kalıyor. Herkes elini taşın altına koyarsa Samsunspor bu kötü günleride arkasında bırakacaktır. Bundan eminim."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

AK Parti Samsun Milletvekili aday adayları temayül yoklamasını kimler manipüle etti

AK Parti Samsun Milletvekili aday adayları temayül yoklamasını kimler manipüle etti