19 Ağustos 2019 Pazartesi

TAHLİYE OLAN ASLAN KARANFİL'DEN DİKKAT ÇEKİCİ MESAJ!

Tahliye olan Aslan Karanfil'den dikkat çekici mesaj!

Samsun'da FETÖ soruşturması kapsamında gözaltına alındıktan sonra tutuklanan ve geçtiğimiz günlerde tahliye olan Gençlik ve Spor Bakanlığı eski Müsteşar Yardımcısı Aslan Karanfil, sosyal medyadan bir mesaj yayımladı.

06 Ağustos 2018 Pazartesi 16:00 GÜNCEL

Samsun İl Özel İdaresi eski Genel Sekreteri, Gençlik ve Spor Bakanlığı eski Müsteşar Yardımcısı Aslan Karanfil, 4 ay süren tutukluluk süresi sonrası tahliye olduktan sonra sosyal medyadan dikkat çekici bir mesaj yayımladı.


Samsun İl Özel İdaresi eski Genel Sekreteri Aslan Karanfil, Gençlik ve Spor eski Bakanı Suat Kılıç döneminde bakanlıkta Müsteşar Yardımcılığı görevine getirilmiş, Gençlik ve Spor eski Bakanı Akif Çağatay Kılıç döneminde ise görevden alınmıştı. 

Aslan Karanfil, eski bakan Çağatay Kılıç döneminde görevden alınmasının ardından göreve iade davası açmıştı. AK Parti'den Samsun Milletvekili aday adayı ardından ise MHP Samsun Milletvekili aday adayı olan Aslan Karanfil, 15 Temmuz hain darbe girişiminin ardından ise Resmi Gazetede yayımlanan Kanun Hükmünde Kararname ime meslekten ihraç edilmişti.

Meslekten ihraç edildikten sonra FETÖ soruşturması kapsamında geçtiğimiz aylarda gözaltına alınan Aslan Karanfil, götürüldüğü Ankara'da Bylock kullanıcısı olduğu iddiası ile tutuklanmıştı. Yaklaşık 4 ay kadar tutuklu kalan Gençlik ve Spor eski Müsteşar Yardımcısı Aslan Karanfil, geçtiğimiz günlerde tutuksuz yargılanmak üzere tutuklu bulunduğu cezaevinden tahliye edildi.

Tahliye olduktan sonra Samsun'a gelen Aslan Karanfil, bugün ise sosyal medya sayfasından yayımladığı mesaj ile dikkatleri üzerine çekti. Aslan Karanfil, mesajında "Başım memleketim Ladik'deki Akdağ kadar dik! Alnım Akdağ'ın zirvesi kadar beyaz ve ak!" dedi.

Aslan Karanfil'in bu mesajına ise sosyal medya sayfasında bulunan takipçilerinden ise çok sayıda yorum geldi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Canik'te 58 yıllık E Tipi Cezaevi yıkılıyor! İşte yerine yapılacak proje

Samsun Canik'te 58 yıllık E Tipi Cezaevi yıkılıyor! İşte yerine yapılacak proje