27 Haziran 2019 Perşembe

TEKKEKÖY BELEDİYE BAŞKANI HASAN TOGAR HER PAZARTESİ GÜNÜ HALK GÜNÜ DÜZENLİYOR

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar her Pazartesi günü Halk Günü düzenliyor

Samsun'un Tekkeköy İlçe Belediyesi Başkanı Hasan Togar, her Pazartesi günü belediyede düzenlediği Halk Günü toplantıları ile vatandaşlarla görüşerek, kendisine iletilen sorunlara çözüm buluyor.

10 Eylül 2018 Pazartesi 15:35 GÜNCEL

Samsun'un Tekkeköy ilçe Belediyesi Başkanı Hasan Togar, her Pazartesi günü düzenlediği Halk Günü toplantılarında yine vatandaşlarla belediye binasında bir araya geldi.


Samsun'un Tekkeköy ilçesinde her pazartesi günü düzenlenen halk gününde ilçe halkına kulak veren Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar ile Belediye Başkan Yardımcıları talepleri anında çözüme kavuşturmaya devam ediyorlar.

Birçok Uygulamayı Hayata Geçirdik
Her zaman her koşulda ilçenin sesi olan halka kulak verdiklerine dikkat çeken Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “Göreve geldiğimizde belediyemizde olmayan ve büyük eksiklik olarak gördüğümüz birçok uygulamayı hayata geçirdik. Bunlardan bir tanesi de halk günlerimiz. Biz görevi devraldığımızda halkımızın taleplerini şikayetlerini bildireceği başkanla ve yönetim kadrosuyla bire görüşüp kararlar alacakları bir zaman dilimi yoktu. Hemen bir çözüm merkezi oluşturduk. Ardından her pazartesi halk günleri düzenlemeye başladık” dedi. 

Halkımız Bizlere Her An Ulaşabiliyor
İlçe halkı ile aralarında hiçbir iletişim engeli ve mesafenin olmadığına vurgu yapan Togar, “Vatandaşlarımız bizlere her zaman her yerde ulaşıp dertlerini, sıkıntılarını şikayetlerini ve taleplerini çok rahat bir şekilde iletebiliyordu. Ama kendilerine belediyede ayrılmış bir vakit istiyorlardı. Bizde halkımızın talebi doğrultusunda halk günlerimizi uygulamaya koyduk. Halkımız hiçbir randevu almadan gelip doğrudan bizlerle görüşerek taleplerini ve şikayetlerini ileterek birlikte çözüm yolları buluyoruz. Ayrıca birlikte yeni hedefler belirliyoruz” dedi.Yeni Hedefler Belirliyoruz
İlçede belirlenen taleplerin karşılanmasının ardından yeni hedeflerin belirlendiğine vurgu yapan Başkan Togar, “Her zaman çıtayı daha da yükseltiyoruz. Belirlenen hedeflere ulaşınca yeni hedefler belirleyerek çıtayı daha da üst seviyelere taşıyoruz. Burada en büyük dayanağımız ve kaynağımız gücümüzün kaynağı vatandaşlarımızdır. Birlikte az zamanda çok işler başardık. Bundan sonrada aynı kararlılık ile hız kesmeden hizmet üretmeye devam edeceğiz. İlçemizi, şehrimizi ve ülkemizi el birliği ile sorumluluk bilinci içerisinde 2023, 2053, 2071 hedeflerine taşıyacağız” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, belediye başkan adaylarında aranacak kriterleri açıkladı

Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, belediye başkan adaylarında aranacak kriterleri açıkladı