15 Kasım 2019 Cuma

TEKKEKÖY BELEDİYE BAŞKANI TOGAR HODRİ MEYDAN OKUDU! İSPATLAYIN İSTİFA EDECEĞİM

Tekkeköy Belediye Başkanı Togar hodri meydan okudu! İspatlayın istifa edeceğim

Samsun'da Tekkeköy İlçe Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı adayı Hasan Togar, belediyenin 200 milyon TL borcu olduğu iddiasını ortaya atanlara seslenerek, "İspatlayın istifa edeceğim" dedi.

16 Mart 2019 Cumartesi 19:19 GÜNCEL

Samsun'da Tekkeköy İlçe Belediyesi Başkanı ve Cumhur İttifakı adayı Hasan Togar, belediyenin 200 milyon TL borcu olduğu yalanını yayanlara tepki göstererek" Hodri meydan diyorum. Belediyenin 200 milyon TL borcu olduğunu ispatlayın istifa edeceğim" açıklaması yaptı.


Samsun'da Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, 31 Mart yerel seçimlerine az bir zaman kala rakiplerinin ortaya attıkları yalanlarla oy devşirmeye çalıştıklarını söyledi. 

"Davasına sahip çıkamayan, yola çıktıklarını yolda bulduklarına değişenler, tek derdi makam ve mevki olanlar, belediyenin 200 milyon TL borcu yalanıyla insanları kandırmaya çalışıyor" diyen Tekkeköy Belediye Başkan adayı Hasan Togar, "Hodri meydan diyorum. Eğer belediyenin borcu dedikleri gibiyse ben belediye başkanlığından istifa edeceğim. Cumhur ittifakı adaylığından da çekileceğim. Peki, bunu söyleyenler bu yürekliliği gösterebilecekler mi" diyerek rakiplerine sert çıktı. 

HİÇ KİMSE YALANLARIN ARDINA SIĞINMASIN
Tekkeköy Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, Tekkeköy Halkını hafife alarak türlü oyunlar oynayanların bütün oyunlarının bir bir bozulduğunu ama hala daha birilerinin yalanlara sarılarak ayak oyunları yaptığı söyledi. Seçimlerin geleceğe ve güçlü yarınlara açılan önemli bir kapı olduğunun altını önemle çizen Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “ Davasına sahip çıkmayan, yola çıktıklarını yolda bulduklarına değişenler, tek derdi makam ve mevki olanlar şimdide belediyenin 200 milyon TL borcu yalanıyla insanları kandırmaya çalışıyorlar. Buradan açıkça ilan ediyorum. Hodri meydan diyorum. Eğer belediyenin borcu dedikleri gibiyse ben belediye başkanlığından istifa edeceğim. Cumhur ittifakı adaylığından da çekileceğim. Peki, bunu söyleyenler bu yürekliliği gösterebilecekler mi? Tek kelimeyle yazık diyorum. Yazık ki yalanlarla bu seçim atmosferini kirletmeye çalışıyorlar” diye konuştu. AKILLARI ALMIYOR ANLIYORUM YA VİCDANLARI
Tekkeköy Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, “Tekkeköy’ü eski zamanlara, bundan yirmi yıl önceye çevirmeye çalışıyorlar. Geleceği bırakmışlar geçmişteki saltanatlarına geri dönmek istiyorlar. Artık o tren kaçtı. Artık Tekkeköy’ün sahibi Tekkeköy Halkıdır. Tekkeköylüdür. Tekkeköy kimsenin tapulu malı değildir. İnsanların karşısına geçerek yalan söylüyorlar. Kurnazlık yapmaya çalışıyorlar. Çünkü sığınacakları başka bir şeyleri yok. Ben bu ilçede doğdum ve büyüdüm. Yaşıyorum, rabbim ömür verirse burada yaşlanacak ve bu topraklarda öleceğim. Bu yalan ve kurnazlıktan başka bir şeyleri olmayanlara soruyorum. Ne yaptınız, hangi hizmeti getirdiniz. Projeleriniz neler. Ben karşımda kalbi Tekkeköy ve Tekkeköy Halkı için atan rakipler görmek isterdim. Ama bu arkadaşların kalbinde makam var, hırs var, mevki var, kurnazlık var ve maalesef yalan var” şeklinde konuştu. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Recep Tayyip Erdoğan Büyük Samsun Buluşmasında konuştu! Cennet gözlü tatlı dilli Samsun

Recep Tayyip Erdoğan Büyük Samsun Buluşmasında konuştu! Cennet gözlü tatlı dilli Samsun