16 Eylül 2021 Perşembe

TEKKEKÖY BELEDİYE BAŞKANI TOGAR İKİ AİLEYE DAHA YENİ EV YAPTIRIP TESLİM ETTİ

Tekkeköy Belediye Başkanı Togar iki aileye daha yeni ev yaptırıp teslim etti

Samsun'un Tekkeköy İlçe Belediyesi Başkanı Hasan Togar ihtiyaç sahibi aileler için başlattığı prefabrik ev projesinde iki ailenin daha eski evlerini yıktırarak yerlerine yeni evler yaptırdı.

04 Ekim 2020 Pazar 22:02 GÜNCEL

Samsun'un Tekkeköy İlçe Belediyesi Başkanı Hasan Togar, ihtiyaç sahibi iki aileye daha prefabrik ev yaptırarak anahtar teslimlerini gerçekleştirerek ailelerin yüzünü güldürdü.


Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, olumsuz fiziki şartlarda yaşayan iki ailenin evini yeniden yaparak sıcak bir yuvaya kavuştururken, sosyal belediyecilik anlayışındaki farkını bir kez daha ortaya koydu.

Göreve geldiği günden bugüne sosyal belediyecilik anlayışına büyük önem veren Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ilçede onlarca kişinin kullanılamaz durumdaki evlerini yıkıp yeniden yaparak, sıcak bir yuvaya kavuşturdu. Başkan Togar son olarak, olumsuz fiziki şartlarda yaşamlarını devam ettiren Yukarıçinik ve Kışla mahallelerindeki iki aileye yapılan evlerini teslim etti.Vatandaşların hayır duasını alan Başkan Togar ev teslimlerinde yaptığı konuşmada, ''Bugün belediyecilik adına yaptığımız bütün hizmetlerin yanında beton, asfalt, parke yollar, kaldırımlar yeni açılan bulvarlar, caddeler, parklar, spor tesisleri, sosyal tesisler, kültür tesisleri, eğitim tesisleri ve şehirleşme adına yapılan bütün güzel hizmetlerin üstünde bir mutluluğu yine sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bugün olumsuz fiziki şartlarda yaşamlarını devam ettiren Yukarıçinik ve Kışla mahallelerimizdeki iki ailemizin eski evlerini yıkarak kendilerine huzur mutluluk ve sağlık dolu bir ortamda yaşamlarını devam ettirecek pırıl pırıl iki evi teslim ettik.Yukarıçinik Mahallemizde 3 kızı 1 oğlu olan Hüseyin Eren'e ve Kışla Mahallemizde yaşayan Asiye Kırdaş teyzemiz ve ailesine evlerini teslim ederek onların mutluluğunu paylaştık. Bizlere bu kutlu görevi ve bu hayrı işleyip aynı mutluluğa ortak olma şansını nasip eden yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun. Rabbim hayır yapan ve hayra vesile olan herkesten razı olsun.''

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Atakum Belediyesinin Gıda Bankası detayları belli oldu

Samsun'da Atakum Belediyesinin Gıda Bankası detayları belli oldu