11 Aralık 2019 Çarşamba

TEKKEKÖY BELEDİYE BAŞKANI TOGAR MUHTARLARLA TOPLANTI YAPTI HASTANE MÜJDESİNİ VERDİ

Tekkeköy Belediye Başkanı Togar muhtarlarla toplantı yaptı hastane müjdesini verdi

Samsun'un Tekkeköy ilçe Belediyesi Başkanı Hasan Togar, mahalle muhtarları ile yaptığı toplantıda, Tekkeköy'e yapılacak olan 250 yataklı hastane için arazisinin Sağlık Bakanlığına devredildiğini açıklayarak, belediye hizmetleri ile ilgili bilgiler verdi.

24 Nisan 2018 Salı 17:47 GÜNCEL

Samsun'un Tekkeköy İlçe Belediye Başkanı Hasan Togar, mahalle muhtarları ile biraraya gelerek belediye hizmetleri ile ilgili bilgiler verdi, Tekkeköy ilçesine yapılacak 250 yataklı hastane ile ilgili müjde verdi.


Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar'ın muhtarların katılımı ile düzenlediği toplantıya Tekkeköy Belediye Başkan Yardımcıları Aydın Karmil, Özkan Karakaya, Hüseyin Şenel, Murat Karaman, AK Parti İlçe Başkanı Hayri Ağırlar, AK Parti İlçe teşkilatı, belediye daire amirleri ve 62 mahalle muhtarı katıldı.

Muhtarlar bizlerin mahallelerdeki en büyük dayanağı

Yerel yönetimlerin ilk basamağının ve vazgeçilmez unsurunun başını muhtarlık müessesesinin oluşturduğunu vurgulayan Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “Mahalle sakinleri ile aramızdaki köprüyü kuran muhtarlarımız ile geleneksel aylık toplantımızı gerçekleştirdik.  Sorunların yerinde tespiti konusunda halkın temsilcisi muhtarlarımız ile her ay bir araya gelerek ortak çözümler üretiyoruz. Bugünkü toplantımız diğerlerinden çok farklı oldu. Çünkü bu toplantımızda ilçe başkanımızı, teşkilatımızı, başkan yardımcılarımızı ve tüm daire amirlerimizi bir araya toplayarak muhtarlarımızın taleplerine sorunlarına anında çözümler ürettik. Ayrıca ilçemizdeki çalışmalar, projeler hakkında muhtarlarımızı bilgilendirdik. Yine ilçemizin her mahallesinde yürüttüğümüz ve ileriki günlerde yapmayı planladığımız çalışmaları etraflıca masaya yatırdık. Diğer kurumlarla ilgili problemlerin çözümü konusunda da ilçe başkanımız ile birlikte hareket ederek belirlenen konularında çözüme ulaştırma konusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hepimizin ortak amacı ilçemizi daha güzel herkesin hayallerindeki yaşam standartlarının üstüne çıkartmaktır” dedi.Hastane müjdesini paylaştı
Tekkeköy ilçesine yapılacak olan 250 yataklı hastane arazisinin Sağlık Bakanlığına devredildiğini söyleyen Başkan Togar, “Herkesin merak ettiği ilçemize yapılacak olan 250 yataklı devlet hastanemizin arazisi artık Sağlık Bakanlığımıza devredildi. Özellikle bu müjdeyi muhtarlarımız ile paylaşmak istedim. Çünkü her muhtarımızda bizim kadar ilçemize bir devlet hastanesi yapılmasını istiyordu. Bugün olduğu gibi bugünden sonrada muhtarlarımız ile işbirliği içinde hareket ederek adından söz ettiren daha birçok çalışmaya ve projeye imza atarak ilçemizi yarınlara el birliği ile taşıyacağız. Tüm muhtarlarımıza, ilçe başkanımıza, teşkilatımıza katılımlarından dolayı bir kez daha teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.Erken seçim çalışmaları başladı 
Erken seçim çalışmalarının başladığını hatırlatan Togar, “Önümüzde önemli bir süreç var.  24 Haziran günü yapılacak genel seçimlerde Tekkeköy her zaman olduğu gibi üzerine düşen görevleri yerine getirecektir. Bizlerde bu süreçte çalışmalarımızı her zamankinden daha üst seviyelere çıkartarak yine bir tarih yazmaya hazırlanıyoruz” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok Gazi caddesi esnaflarını gezdi

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok Gazi caddesi esnaflarını gezdi