23 Haziran 2021 Çarşamba

TEKKEKÖY BELEDİYESİ İLÇEDE GECE SAATLERİNDE BİLE KORONA TEMİZLİĞİ YAPTI

Tekkeköy Belediyesi ilçede gece saatlerinde bile Korona temizliği yaptı

Samsun'un Tekkeköy ilçesinde belediye görevlilere gece saatlerinde dahi Korona Virüs tedbirleri kapsamında sokakları ve kaldırımları köpüklü sularla temizledi.

25 Mart 2020 Çarşamba 22:34 GÜNCEL

Samsun'un Tekkeköy ilçe Belediyesi, Korona Virüs tedbirleri kapsamında gündüz saatlerinde sürdürdüğü temizlik çalışmalarına gece saatlerinde de devam ederek takdir topladı.


Tekkeköy ilçesinde belediye çalışanları gece saatlerinde su tankerleri ile sokaklara inerek cadde ve kaldırımları köpüklü sular ile yıkayarak dezenfekte etti.

Tekkeköy ilçesinde Korona Virüs tedbirleri kapsamında gündüz saatlerinde temizlik ve yıkama çalışmaları yapan Tekkeköy Belediyesi, bu çalışmalarını gece saatlerinde de devam ettirdi. 

Korona Virüs salgınının önüne geçmek için sokakları köpüklü sularla yıkayan ve temizleyen belediye çalışanları, halk sağlığını korumak için fazladan mesai yaptı.

Tekkeköy Belediyesi Başkanı Hasan Togar, sosyal medya sayfasından gece sürdürülen çalışmalara ait görüntüleri paylaşırken yaptığı açıklamada, Dünyayı etkisi altına alan korona virüsene karşı ilçemizin bütün sokaklarını, caddelerini, meydanlarını insanların en yoğun olduğu tüm açık alanları dezenfekte ve ilaçlama çalışmalarımızın yanında tazyikli antibaktariyel sabunlu su ile yıkama işlemlerimiz süreç boyunca düzenli olarak devam edecektir." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İYİ Parti Samsun İl Başkanı Güleroğlu'ndan Necattin Demirtaş çıkışı

İYİ Parti Samsun İl Başkanı Güleroğlu'ndan Necattin Demirtaş çıkışı