25 Eylül 2021 Cumartesi

TEKKEKÖY BELEDİYESİ TEK ARACIN DAHİ GEÇMEKTE ZORLANDIĞI YOLLARI GENİŞLETİYOR

Tekkeköy Belediyesi tek aracın dahi geçmekte zorlandığı yolları genişletiyor

Samsun'un Tekkeköy İlçe Belediyesi tek aracın dahi geçmekte zorlandığı yolları genişletiyor. Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, "Tek aracın bile geçmekte zorlandığı yollarımızı standartların üzerine çıkartıyoruz" dedi.

04 Kasım 2020 Çarşamba 01:03 GÜNCEL

Samsun'un Tekkeköy İlçe Belediyesi ilçeye bağlı kırsal mahallelerde yol genişletme ve yol yapım çalışmalarını tüm hızı ile sürdürüyor. Tekkeköy ilçesine bağlı Zafer mahallesinde tek aracın dahi geçmekte zorlandığı yolda genişletme çalışmalarını inceleyen Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, vatandaşların yol konusunda yaşadıkları tüm engelleri kaldıracaklarını söyledi.
YOLLAR STANDARTLARIN ÜZERİNE ÇIKARTILIYOR

Tekkeköy Belediye Başkanı Togar, Zafer mahallesinde devam eden yol genişletme çalışması ile ilgili yaptığı açıklamada, "Vatandaşlarımızın önündeki tüm engelleri kaldırarak aşılmaz yolları aşarak, geçilmez köprüleri geçerek gönülleri bir birine bağlayan ömürlük yollarla ilçemizi örmeye devam ediyoruz. Zafer mahallemizde yüksek kayaları bir sanatçı gibi işleyerek tek aracın bile geçmekte zorlandığı yollarımızı standartların üzerine çıkartıyoruz. Bu bağlamda Zafer Mahallemizde devam eden yol genişletme, zemin sıkılaştırma ve üst yapı çalışmalarına hazırlık işlemlerini yerinde inceledik. Vatandaşlarımızın memnuniyeti, tebessümü ve teşekkürü bizleri daha da motive ediyor. Her şey daha güzel bir Tekkeköy için" dedi

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

AK Parti Samsun İl Kongresinde başkan seçilen Ersan Aksu mazbatasını aldı

AK Parti Samsun İl Kongresinde başkan seçilen Ersan Aksu mazbatasını aldı