09 Mayıs 2021 Pazar

TERME BELEDİYE BAŞKANI KILIÇ, ŞOV YAPMAYIN DEDİĞİ VATANDAŞLARA YOL SORUNUNU ÇÖZECEKLERİNİ AÇIKLADI

Terme Belediye Başkanı Kılıç, şov yapmayın dediği vatandaşlara yol sorununu çözeceklerini açıkladı

Samsun'un Terme İlçe Belediyesi Başkanı Ali Kılıç, yol sorunlarının çözümü için belediye binası önüne gelen bayan vatandaşlara "Şov yapmayın" diye fırça attıktan sonra, tepkili vatandaşlarla görüşerek sorunu çözeceklerini söyledi.

29 Temmuz 2019 Pazartesi 14:50 GÜNCEL

Samsun'un Terme ilçe Belediyesi Başkanı Ali Kılıç, ilçeye bağlı Yenidoğan mahallesi sakinlerinin yol sorunlarının çözümü için gereken çalışmanın yapılacağını açıkladı.


Terme ilçesine bağlı Yenidoğan mahallesi sakinleri, belediye binası önüne giderek yaşadıkları yol sorununun çözülmesini istedi. Bu sırada belediye binası önüne gelen başkan Ali Kılıç, sorunlarına çözüm isteyen bayan vatandaşlara, "Basını da alıp gelmişsiniz. Şov yapmayın" diyerek adeta fırça attı. Kadınların sarf ettiği sözlere tepki göstermesi üzerine tepkili bayanları başkanlık makamında görüşmeye davet eden Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, yaşanan gerginliğin ardından belediye binası önüne gelen Yenidoğan mahallesi sakinleri ile makamında bir görüşme yaptı.

Terme Belediye Başkanı Kılıç, seçim zamanında yolun yapılması ile ilgili söz verdiklerini ve sorunlu yolun yapımı ile ilgili ihaleye çıkacaklarını belirterek, "Belediye binası önünde yaşanan doğru değildi. Belediye makamımız herkese açık. Gelinir makama çay içilir. Biz insanlar bizden lütuf istemiyor haklarını istiyorlar. En kısa zamanda bozuk olan yolları yapacağız. Kardeşlerimizin sorununu çözmek bizim boynumuzun borcu." Sizin gönlünüzü kazanamazsak hiç bir şeyin manası yok dedi.

Ali Kılıç'ın açıklaması sonrası makamda bulunan bir bayan vatandaşta, "Görüştük. Kendisi de bizim isteklerimizi kabul etti. Bizimde sinirlerimiz gergin olduğu için biraz sorun yaşadık. Sözümüzü aldık kendisine teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

cevdet

30 Temmuz 2019 Salı 08:54

işte ak parti bu tip adamları aday yapıyor yazık

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İlkadım Belediyesi Meclisi olağanüstü toplandı! 5 milyonluk krediye onay çıktı

İlkadım Belediyesi Meclisi olağanüstü toplandı! 5 milyonluk krediye onay çıktı