25 Eylül 2021 Cumartesi

TERME ESKİ BAŞKANI ŞENOL KUL'UN SU SAVAŞI FOTOĞRAFLARINA EFSANE SEL GÖNDERMESİ

Terme eski Başkanı Şenol Kul'un Su Savaşı fotoğraflarına efsane sel göndermesi

Samsun'un Terme eski Belediye Başkanı Şenol Kul, tatilde çekindiği Su Savaşı fotoğraflarını yayınlayınca, bir vatandaş geçtiğimiz aylarda yaşanan sel felaketine gönderme yaparak, "Biz de Terme'de su savaşı yapıyoruz başkanım" yorumu yaptı.

29 Eylül 2019 Pazar 14:20 GÜNCEL

Samsun'da Terme eski Belediye Başkanı Şenol Kul'un Su Savaşı fotoğraflarına efsane sel göndermesi. Samsun'un Terme eski Belediye Başkanı Şenol Kul bir süredir sosyal medyada yayınladığı tatil fotoğrafları ile dikkati çekiyor. 


Terme Belediyesinin eski Başkanı Şenol Kul, çıktığı tatilde Su Savaşları konulu fotoğraflarını da bugün sosyal medyada yayınladı. Şenol Kul'un 'Su Savaşları' başlığı ile yayınladığı tatil fotoğraflarına ise bir vatandaştan hayli dikkat çeken ve güldüren bir yorum geldi. 

Geçtiğimiz aylarda Terme ilçesinde yoğun yağmur yağışı sonrası sel felaketi yaşanmıştı. Bu sel felaketinde ise Terme sanayisinde bazı vatandaşlar sularla kapanan yollarda ulaşım için kayıklarını kullanmıştı. Şenol Kul'un Su Savaşları fotoğraflarına, Terme ilçesinde sel felaketi sırasında kayıklara ulaşım yapmaya çalışan vatandaşların fotoğrafı ile yorum yapan İdris Kulaç isimli vatandaş ,"Bizde Terme'de su savaşı yapıyoruz başkanım" sözleri ile müthiş bir gönderme yaptı.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

samsunlu

02 Ekim 2019 Çarşamba 22:12

bu sorunlar bır yılın iki yılın sorunu değil kim başkanlık yapmışsa hepsinin sorumluluğu, gelen ve giden kadrolara bakmak lazım şenol beyin kadrosu nasıldı acaba ...

Belediyeci

30 Eylül 2019 Pazartesi 13:29

Adam şerefiyle çevirmenlik yapıp para kazanıyor başkanlığı zamanında cebini doldurmamış. Bu çapta bir afete ilçe belediyesi mi engel olacaktı bakanlık ve büyükşehir seviyesinde bir problem bu ve bilinen birşey herkes tarafından.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yılport Samsunspor deplasmanda karşılaştığı AfJet Afyonspor'u 1-0 yendi

Yılport Samsunspor deplasmanda karşılaştığı AfJet Afyonspor'u 1-0 yendi