11 Nisan 2021 Pazar

TERME ESKİ BELEDİYE BAŞKANI ŞENOL KUL'DAN ALİ KILIÇ'A SERT GÖNDERME

Terme eski Belediye Başkanı Şenol Kul'dan Ali Kılıç'a sert  gönderme

Samsun'da Terme Belediyesi eski Başkanı Şenol Kul, zimmet ve senet iddialarına ilişkin açıklama yapan Terme Belediyesi Başkanı Ali Kılıç'a çok sert gönderme yaptı.

31 Aralık 2020 Perşembe 01:31 GÜNCEL

Samsun'un Terme İlçe Belediyesi eski Başkanı Şenol Kul, yaptığı açıklamada zimmet ve senet iddialarını kabul etmeyen Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç'a isim vermeden tepki gösterdi.


Samsun Büyükşehir Belediyesinde Mali Hizmetler Daire Başkanı Bahattin K.'nın rüşvet iddiası ile tutuklanması sonrası Terme Belediyesinde de zimmet ve senet iddiaları ortaya atılmıştı. Tutuklanan Bahattin K.'nın daha önce görev yaptığı Terme Belediyesinde mevcut belediye başkanı Ali Kılıç'ın Bahattin K.'dan senet alarak Samsun Büyükşehir Belediyesine geçişine onay verdiği öne sürülmüştü. 

YENİ BAŞKANI BİLGİ BELGE BEYAN BULUNMUYOR DEDİ
Terme eski Belediye Başkanı Şenol Kul'da yaptığı açıklamada tutuklanan daire başkanının Terme Belediyesinde zimmetine para geçirdiğini ve bu kişi ile ilgili mevcut belediye başkanı Ali Kılıç'tan soruşturma açmasını istediğini, Bahattin K.'nın Samsun Büyükşehir Belediyesine geçmesi konusunda da kefil olmadığını ifade etmişti. Bu açıklamaların ardından Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, bir açıklama yaparak kendilerine zimmet ve senet iddialarına ilişkin bir bilgi, belge veya beyan bulunmadığı yanıtını verdi.

ŞENOL KUL'DAN İMALI BİR MESAJ
Bu açıklama sonrası Terme eski Belediye Başkanı Şenol Kul'da sosyal medya sayfasında imalı bir açıklama yaparak, "Allah kimseyi yalanı savunacak kadar zavallı, gerçeği inkar edecek kadar nankör yapmasın. Şüphesiz Allah'ın adaleti tecelli edecektir" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç zimmet iddialarına verdiği cevapla aslında ne söyledi

Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç zimmet iddialarına verdiği cevapla aslında ne söyledi