08 Mart 2021 Pazartesi

TERME İLÇE BELEDİYESİ BAŞKANI ALİ KILIÇ, SAÇLARI ÇIKMAYAN KÜÇÜK KIZA PERUK HEDİYE ETTİ

Terme İlçe Belediyesi Başkanı Ali Kılıç, saçları çıkmayan küçük kıza peruk hediye etti

Samsun'un Terme İlçe Belediyesi Başkanı Ali Kılıç, kızgın yağ döküldüğü için saçları çıkmayan Zeynep İkra isimli küçük kız çocuğuna peruk hediye etti.

07 Ağustos 2019 Çarşamba 14:44 GÜNCEL

Samsun'un Terme İlçesi'nde üzerine kızgın yağ dökülmesi sonucu saç hücreleri yanan ve saçları çıkmayan Zeynep İkra Kırcel isimli küçük kız çocuğunun kurduğu peruk hayalini Terme Belediyesi Başkanı Ali Kılıç, gerçekleştirdi.


Samsun'un Terme İlçesi'nde 26 Aralık 2016'da oyun oynadığı sırada kızgın yağ dökülen ve vücudunda derin yanıklar oluşan Zeynep İkra Kırcel, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yanık Ünitesi’nde 2 ay boyunca tedavi görmüştü. 

YARDIMA BAŞKAN KILIÇ KOŞTU
Tedavi süreci biten ve sağlığına kavuşan fakat üzerine dökülen kızgın yağ nedeniyle deri kısmı yanan ve saç hücreler ölen Zeynep İkra'nın saçları tekrar çıkmadı.Peruk hayali kurmaya başlayan Zeynep İkra’nın yardımına Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç koştu. ÖZEL OLARAK YAPTIRILDI 
Terme Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından özel olarak yaptırılan peruk, küçük Zeynep’e ulaştırıldı. Daha önce hayırseverler tarafından kendisine peruk hediye edilen ancak yaşına uygun olmadığı için bu peruğu kullanamayan Küçük Zeynep ve ailesi belediye tarafından özel olarak yaptırılan peruk ile çok mutlu oldu.

İLK GÜNDEN BU YANA TAKİPCİSİ OLDUK
İlk günden bu yana küçük Zeynep'in tedavi sürecini takip ettiklerini vurgulayan Başkan Kılıç , Yaşanan talihsiz kaza sonrası saç hücreli yanan küçük Zeynep’in hayali olan peruğu bugün taktırdık. Saçlarına kavuşan küçük kız, büyük mutluluk yaşadı. Aileye destek olmak amacıyla Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüze yönlendirerek gerekli yardımların yapılmasını sağladık. Bundan sonra da ailemizin ve Zeynep’in yanında olacağız" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

ahmet 5561

09 Ağustos 2019 Cuma 18:23

ayıp ama şov yapmadan olurmu hiç reklamlarını yapacaklar

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da SAMULAŞ otobüs ve tramvayları Kurban Bayramında ücretsiz olacak

Samsun'da SAMULAŞ otobüs ve tramvayları Kurban Bayramında ücretsiz olacak