28 Ocak 2022 Cuma

TERÖRDEN ARANAN BİRİ SAMSUNLU İKİ İSMİN BAŞINA BÜYÜK PARA ÖDÜLÜ KONULDU

Terörden aranan biri Samsunlu iki ismin başına büyük para ödülü konuldu

Samsun'da FETÖ'nün beyin takımında yer alan ve terörden arananlar listesinde yer alan firari iki ismin başına devlet büyük para ödülü koydu.

23 Ocak 2020 Perşembe 06:27 GÜNCEL

Samsun'da FETÖ/PDY terör örgütünün kilit isimleri olarak tanınan Selman Kuzu ve Bilal Karaduman'ın başına devlet para ödülü koydu.


İçişleri Bakanlığının terörden arananlar listesinde yer alan iki isimden biri kırmızı kategoride, diğeri ise turuncu kategoride arananlar arasında yer alıyor.

17-25 Aralık öncesi Samsun'da FETÖ'nün 'Samsun İmamı' olarak görev yapan aslen Muğla-Köyceğiz doğumlu Bilal Karaduman, Kenya'ya kaçarken, Çarşamba doğumlu olan ve terör örgütünün beyin takımında yer aldığı bilinen Selman Kuzu'nun da Madagaskar'a firar ettiği belirlenmişti. 

BİLAL KARADUMAN TERÖRDEN ARANANLAR LİSTESİNDE
Samsun'da bir dönem faal çalışmalar yapan, iş adamlarına yurt dışı gezileri düzenleyen firari Bilal Karaduman FETÖ/PDY terör örgütü üyesi olarak turuncu kategoride aranırken, devlet yakalanması ile ilgili yerinin ihbar edilmesi halinde başına 1 milyon TL civarında bir para ödülü koydu.SELMAN KUZU'NUN BAŞINA 10 MİLYON TL PARA ÖDÜLÜ KONULDU
FETÖ/PDY terör örgütünün molla yapılanmasında bulanan Çarşamba ilçesi doğumlu Selman Kuzu ise terörden arananlar listesinde kırmızı ve mavi kategoride bulunuyor. Madagaskar'a firar ettiği ortaya çıkan Selman Kuzu'nun iadesi için talepname gönderilirken, terörden aranan Selman Kuzu'nun da başına devlet 10 milyon TL para ödülü koydu.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr
Yasal Uyarı: Hukuki her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilse dahi 
Samsun Kent Haber'e ait özel haberler kopyalanamaz, başka sitelerde yayınlanamaz.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

AK Parti Samsun İl Başkanı Aksu'dan, hızlı tren ve Samsun-Sivas Demiryolu hattı açıklaması

AK Parti Samsun İl Başkanı Aksu'dan, hızlı tren ve Samsun-Sivas Demiryolu hattı açıklaması