18 Ocak 2021 Pazartesi

TOKAT PLAKALI RESMİ MAKAM ARACI, SAMSUN OTOGARINDAN YOLCU ALDI

Tokat plakalı resmi makam aracı, Samsun Otogarından yolcu aldı

Samsun Otogarına gelen Tokat plakalı bir resmi makam aracının, burada bekleyen bir yolcuyu (muhtemelen yakınları) alıp gitmesi, 'Resmi makam aracı Tokat'tan Samsun Otogarına yolcu almaya mı geldi' sorularının sorulmasına neden oldu.

11 Mayıs 2019 Cumartesi 14:41 GÜNCEL

Samsun Otogarına gelen Tokat plaka resmi makam aracının buradan yolcu alması objektiflere takıldı.


Samsun otogarına gelen Tokat plakalı resmi bir makam aracı, buradan bir yolcu alarak gitti. Samsun Kent Haber'in objektiflerine takılan o görüntülerde, Tokat plakalı resmi makam aracının, Samsun Otogarına gelerek buradan yolcu alması an be an görüntülendi.

Dün Samsun Otogarına gelen 60 BB 483 plakalı Passat resmi bir makam aracı, burada bekleyen bir genci alarak uzaklaştı. Tokat plakalı resmi makam aracı içerisinde bir şoför ve yanında bir bayan olduğu, araç içerisinde ki bayanın ise Samsun Otogarı dışında kendilerini bekleyen gence el salladığı görüldü. 

Samsun Otogarı dışında bekleyen genç ise yanına yaklaşarak duran Tokat plakalı resmi makam aracının bagajına önce çantasını koyduktan sonra, 60 BB 483 plakalı resmi makam aracının sol kapısını açarak araca bindiği görüldü. Bu görüntüler 'Tokat plakalı resmi makam aracı Tokat'tan Samsun Otogarına yolcu almaya mı geldi' sorularının sorulmasına neden oldu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Valisi Kaymak, Atatürk'ün eşyalarının sergilendiği Gazi Müzesini ziyaret etti

Samsun Valisi Kaymak, Atatürk'ün eşyalarının sergilendiği Gazi Müzesini ziyaret etti