27 Ocak 2022 Perşembe

TOKAT'TA YAŞAYAN SAMSUN MİLLETVEKİLİ AHMET DEMİRCAN KARANTİNAYA ALINDI

Tokat'ta yaşayan Samsun milletvekili Ahmet Demircan karantinaya alındı

Samsun milletvekili ve eski Sağlık Bakanı Ahmet Demircan'ın eşinin memleketi Tokat'ın Erbaa ilçesinde Korona Virüs nedeniyle karantina altına alınan mahallede olduğu gündeme geldi.

06 Mayıs 2020 Çarşamba 23:54 GÜNCEL

Samsun'dan seçilen ama Samsun'da hiç görünmeyen milletvekili Ahmet Demircan'ın eşinin memleketi Tokat'ın Erbaa ilçesinde yaşadığı ve burada Korona Virüs nedeniyle karantina altına alınan mahallede bulunduğu iddia edildi.


Tokat'ın Erbaa ilçesinde bulunan Ziya Gökalp mahallesinde Korona Virüs sebebi ile 14 günlük karantina kararı alındı. Erbaa ilçesinde karantina kararı alınan Ziya Gökalp mahallesinde ise eski Sağlık Bakanı ve Samsun Milletvekil Ahmet Demircan'ın da yaşadığı öğrenildi. Eczacı eşinin memleketi olan Tokat'ta yaşayan Samsun Milletvekili ahmet Demircan'ın böylelikle Samsun'da neden hiç görünmediği de anlaşılmış oldu.

Samsun Milletvekili Ahmet Demircan'ın Erbaa ilçesi Ziya Gökalp mahallesinde bulunan evinde eşi ile birlikte yaşadığı ve bu mahallede alınan 14 günlük karantina kararı nedeniyle evinde mahsur kaldığı iddia edildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Vatandaş

07 Mayıs 2020 Perşembe 00:15

Bu Arkadaşı 70.den sonra bakan yaptılar seçmen iradesini tamamen yok saydılar vallahi ben Fuat köktaştan başka becerikli de siyasetin hakkını verende göremedim iki CHP Lİ vekil zaten yok kadar yoklar iyi partili zaten besleme parası var diye seçmenin önüne koydular Samsun’la hiç alakası yok ele avuca gelen erhan usta vardı oda belediye başkanlığı İçin çıktığı yolda harcandı kavak aşarcık havza Ladik Vezirköprü hep yetim Kaldı ne diyelim reis faktörü

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Ahmet Demircan Tokat'ta yaşadığı mahallenin karantinaya alındığını duyurdu

Ahmet Demircan Tokat'ta yaşadığı mahallenin karantinaya alındığını duyurdu