24 Ocak 2022 Pazartesi

TUFAN AKCAGÖZ YAZDI! KANDIRIYORLAR KARDEŞİM SENİ BENİ MEMLEKET YANGIN YERİ

Tufan Akcagöz yazdı! Kandırıyorlar kardeşim seni beni memleket yangın yeri

Samsun Kent Haber köşe yazarı Av. Tufan Akcagöz, Memleket Yangın Yeri başlıklı köşe yazısında "Destur!' de, kalk! Bismillah' de silkin.. Kandırıyorlar kardeşim; seni, beni, hepimizi.." dedi.

07 Ağustos 2020 Cuma 16:45 GÜNCEL

Samsun Kent Haber köşe yazarı Av. Tufan Akcagöz, dolar ve avro ile altın fiyatında yaşanan artışlarla ilgili kaleme aldığı Memleket Yangın Yeri başlıklı köşe yazısında halkın kandırıldığına vurgu yaptı.


Dış güçler ithamları ile ilgili, "Artık bu zokayı yutan var mı" diye soran Av. Akcagöz, köşe yazısında "Ayasofya'nın apar topar niye ibadete açıldığını anlayabildiniz mi? Kandırıyorlar kardeşim; seni, beni, hepimizi.. Aldatıyorlar kardeşim; medyayla aldatıyorlar, senin tertemiz dini duygularını istismar ederek seni kandırıyorlar. Bir işletme zarar ediyorsa bunun sorumlusu işletme sahibi değil de kimdir? Dış güçler mi dediniz! Bu zokayı artık yutan var mı bilmiyorum ama 1 Papua Yeni Gine parası bile bugün itibariyle 2,07 Türk lirasına eşit. Papua Yeni Gine mi ediyor bize bu oyunu dersiniz? Komik olmayın!" diye yazdı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Canik Tarım İlçede soruşturma başlatıldı! Müfettiş basına belgeleri kimin sızdırdığı araştırıyor

Canik Tarım İlçede soruşturma başlatıldı! Müfettiş basına belgeleri kimin sızdırdığı araştırıyor