26 Mayıs 2019 Pazar

TÜGVA SAMSUN GENÇLİK BULUŞMASINDA ERDOĞAN İLE BİRARAYA GELDİ

TÜGVA Samsun Gençlik Buluşmasında Erdoğan ile biraraya geldi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın davetlisi olarak gerçekleşen TÜGVA Gençlik Buluşması’nda TÜGVA Samsun İl Temsilciliği tam kadro yerini aldı.

03 Şubat 2018 Cumartesi 14:22 GÜNCEL
TÜGVA genel merkez yönetim kurulu üyeleri, il ve ilçe teşkilat yöneticilerinden oluşan 2071 TÜGVA mensubu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın davetlisi olarak, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde bir araya geldi.

Teşkilat Buluşması’nda Cumhurbaşkanı Erdoğan, TÜGVA’nın kısa sürede kat ettiği mesafenin kayda değer olduğunu ifade ederek, “Vakıf çalışmaları gönül işidir. Aynı zamanda çok ciddi gayret ve üretkenlik gerektirir. Türkiye’nin milyonlarca gencin enerjisine, birikimine ihtiyacı vardır, bundan sonra terör örgütüne kaptıracağımız her gencin vebali bizim ve sizin üzerinizdedir. Sizler benim evlatlarımsınız, sizlerin azmine ve dava birlikteliğinizin samimiyetine ben bizzat şahidim.” dedi.Bir çok önemli mesajlar veren Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katıldığı programda, TÜGVA Samsun İl Temsilcisi Hakan Durmuşoğlu başkanlığındaki yönetim kurulu üyeleri tam kadro hazır bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gençliğe verdiği önemi bir kez daha yerinde görme, duyma imkanının kendilerine nasip olduğunu belirten TÜGVA Samsun İl Temsilcisi Hakan Durmuşoğlu, “Verilen mesajların hepsi net bir şekilde alındı ve harfiyen yerine getirilecek. Milli, manevi duyguları yüksek, iyi eğitimli, tam donanımlı gençlerin yetişmesi için üstlendiğimiz görevi eksiksiz yerine getirmek için var gücümüzle çalışacağız. Bu bir gönül, bu bir sevda işi. Bizler bu yola çıktığımızda ne kadar büyük bir sorumluluk ve vebali üstlendiğimizi biliyorduk. Bir gencimizin elinden tutabiliyorsak ne mutlu bize. TÜGVA Genel Başkanımız Sayın İsmail Emanet'in gösterdiği hedeflere ulaşmak için var gücümüzle çalışıyoruz ve devam edeceğiz.” diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Medya Gazeteciler Cemiyeti'nden Zeytin Dalı Harekatı açıklaması

Samsun Medya Gazeteciler Cemiyeti'nden Zeytin Dalı Harekatı açıklaması