18 Ağustos 2019 Pazar

TUNCER ÜÇÜNCÜOĞLU, YUSUF ZİYA YILMAZ'A FETİH SÜRELİ ZÜLFİKAR KILICI HEDİYE ETTİ

Tuncer Üçüncüoğlu, Yusuf Ziya Yılmaz'a fetih süreli Zülfikar kılıcı hediye etti

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'a Deniz Temiz Derneği (TURMEPA) Karadeniz Bölge Koordinatörü Tuncer Üçüncüoğlu tarafından üzerinde Fetih Suresi bulunan Zülfikar kılıcı hediye edildi.

13 Nisan 2018 Cuma 15:00 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Deniz Temiz Derneği (TURMEPA) Karadeniz Bölge Koordinatörü Tuncer Üçüncüoğlu'nu makamında ağırladı.  


Samsun'a yaptığı hizmetler ve kazandırdığı projelere teşekkür etmek amacıyla Başkan Yılmaz'ı ziyaret eden Üçüncüoğlu, "Başkanım Samsun'a kazandırdığınız tüm eserler takdire şayan. Hizmet aşığı bir belediye başkanımıza sahip olduğumuz için Samsun halkı olarak bizler de çok şanslıyız. Ben başkanıma yaptıkları ve Samsun için gece gündüz koşturduğu için bir kez daha teşekkür ediyorum" dedi.HAYATIM BU ŞEHİR
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yılmaz ise,"Gecem gündüzüm benim hep Samsun. Hayatım bu şehir oldu. Hep şehrimi bir adım daha nasıl ileri taşıyabilirim düşüncesi ile hizmet ettim etmeye de devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.  Ziyaretin sonunda Tuncer  Üçüncüoğu, Başkan Yılmaz'a Samsun'a yaptığı hizmetlere teşekkür ederek üzerinde Fetih Suresi yazan Zülfikar Kılıcı hediye etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da silahlı kavga olayı ile ilgili gözaltına alınan 4 kişiden 3'ü tutuklandı

Samsun'da silahlı kavga olayı ile ilgili gözaltına alınan 4 kişiden 3'ü tutuklandı