12 Nisan 2021 Pazartesi

TÜRK TELEKOM SAMSUN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ İLE İLGİLİ RESMİ AÇIKLAMA YAPILDI

Türk Telekom Samsun Bölge Müdürlüğü ile ilgili resmi açıklama yapıldı

Türk Telekom Samsun Bölge Müdürlüğü kapanacak mı, kapanmayacak mı? Resmi açıklama yapıldı..

18 Mart 2021 Perşembe 13:44 GÜNCEL

Samsun'un gündemi olan Türk Telekom Bölge Müdürlüğü ile ilgili yeni gelişme..


Türk Telekom Samsun Bölge Müdürlüğünün kapatılarak Trabzon'a kaydırılacağı gündeme gelirken, bu karardan vazgeçildiği açıklanmıştı.

Samsunluların kapatılıp kapatılmayacağını merak ettiği Türk Telekom Bölge Müdürlüğü ile ilgili şirket tarafından resmi bir açıklama yapıldı. Türk Telekom A.Ş tarafından 'Bölge Müdürlükleri Organizasyonu' hakkında yapılan açıklamada, kamuoyuna şu bilgiler verildi.
"Siz değerli çalışanlarımızın çok yakından bildiği üzere; Türk Telekom olarak sürdürülebilir bir istihdam oluşturmak en önemli gündem maddelerimiz arasında yer almaktadır. Daha önce duyurusunu yaptığımız yeni düzenleme, istihdam süreçlerimizde ve politikalarımızda herhangi bir değişme yahut personel azaltılmasına neden olmayacak, söz konusu bölgelerdeki çalışanlarımızın mevcut çalışma şartlarında ve lokasyonlarında farklılaşmayı gündeme getirmeyecek; Samsun, Kayseri ve Bursa Bölge Müdürlüklerimiz, çalışanlarımızla birlikte hali hazırdaki lokasyonlarında hizmetlerine devam edecektir"


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

cevdet

18 Mart 2021 Perşembe 14:25

samsun ileriye gidecek gelişecek derken elindekinden de oluyor bravo vekillere helal olsun samsun a bir yatıtırım getireceklerine tüm bölge müdürlükleri sırayla trabzona taşınsın zaten sizin memleket sorun yok:)

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun eski milletvekili Hüseyin Edis MHP 13. kurultayında MYK'ya seçildi

Samsun eski milletvekili Hüseyin Edis MHP 13. kurultayında MYK'ya seçildi