21 Ağustos 2019 Çarşamba

TÜRKİYE SİVİL TOPLUM HAREKETİ SAMSUN İL BAŞKANI ŞAHİN'DEN MUSTAFA DEMİR AÇIKLAMASI

Türkiye Sivil Toplum Hareketi Samsun İl Başkanı Şahin'den Mustafa Demir açıklaması

Türkiye Sivil Toplum Hareketi(STH) Samsun İl Başkanı Salih Şahin, AK Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı olan eski Bakan Mustafa Demir'i tebrik etti.

24 Kasım 2018 Cumartesi 17:37 GÜNCEL

Türkiye Sivil Toplum Hareketi(STH) Samsun İl Başkanı Salih Şahin, Mart 2019 yerel seçimleri için AK Parti'nin Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı olan Mustafa Demir'i canı gönülden desteklediklerini açıkladı.


Mustafa Demir'in Samsun'da AK Parti'nin Kurucu İl Başkanlığı görevini yaptığın ardından Samsun Milletvekili olduğunu ve peşinden de Bayındırlık ve İskan Bakanlığı görevine getirildiğini hatırlatan Türkiye Sivil Toplum Hareketi(STH) Samsun İl Başkanı Salih Şahin, yaptığı açıklamada "Sayın Mustafa Demir bey, iyi bir teşkilatçı olmanın yanı sıra iyi bir siyasetçidir. Kendisinin Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı olmasından son derece memnun olduk. İnanıyoruz ki Mart 2019 yerel seçimlerinde milletimizin oyları ile Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı görevine seçildikten sonra Samsun için önemli hizmetlerde bulunacaktır. Kendisine çıkmış olduğu bu yolda başarı diler, daima yanında olduğumuzu iletiriz" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Zihni Şahin, Mustafa Demir'in aday olarak açıklandığı toplantıya katılmadı

Zihni Şahin, Mustafa Demir'in aday olarak açıklandığı toplantıya katılmadı