27 Ekim 2021 Çarşamba

VEZİRKÖPRÜ MHP İLÇE BAŞKANI GÜLÜNAY JANDARMAYI TEHDİT EDEN ŞAHIS İLE İLGİLİ AÇIKLAMA YAPTI

Vezirköprü MHP ilçe Başkanı Gülünay jandarmayı tehdit eden şahıs ile ilgili açıklama yaptı

Samsun'da MHP Vezirköprü ilçe Başkanı Dursun Gülünay, jandarma görevlilerini 'MHP İlçe Başkanı amcam' diyerek tehdit eden şahıs ile bir akrabalığının olmadığını açıkladı.

07 Şubat 2020 Cuma 20:00 GÜNCEL

Samsun'da MHP'nin Vezirköprü ilçe başkanı olan Dursun Gülünay, jandarma görevlilerine küfür ve tehditlerde bulunarak amcasının MHP Vezirköprü ilçe Başkanı olduğunu söyleyen şahıs ile ilgili açıklama yaptı.


Sosyal medyada yayınlanan bir videoda kendisine trafik cezası yazan jandarmalara küfürler ederek, amcasının MHP Vezirköprü ilçe başkanı olduğunu söyleyen bir kişinin ortaya çıkan bu  görüntülerine tepki yağmıştı.

MHP Vezirköprü İlçe Başkanı Dursun Gülünay, söz konusu şahıs ile ilgili yaptığı açıklamada, jandarma görevlilerini tehdit edip hakaretler yağdıran şahıs ile bir akrabalığının olmadığına belirterek, şunları dile getirdi.
"Basına yansıyan üzücü olay sebebiyle açıklama yapma zarureti hasıl olmuştur. Görevini icra eden Boyabat Jandarma Trafik ekiplerine edep dışı bir üslupla tepki gösteren ve kendisini Milliyetçi Hareket Partisi Vezirköprü İlçe Başkanının yeğeni olarak tanıtan şahsın, ne partimizle ne de ilçe teşkilatımızla herhangi bir bağlantısı ve ilişiği yoktur. Olamaz da..! Yaptığımız araştırmada şahsın 2017 yılında partimizden istifa eden Turan KAYA’nın ismini zikrettiği anlaşılmaktadır. Adli Makamların şahıs hakkında gereğini yerine getireceğinden ve bu konunun takipçisi olacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Görevini icra eden kolluk kuvvetlerimize yapılan bu terbiyesizliği asla tasvip etmiyor ve şiddetle kınıyoruz. Bu ve benzeri olayların tekrarlanmaması temennisi ile görevli personelimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Selin öğretmen

08 Şubat 2020 Cumartesi 14:36

Sayın Haydar Bey Burada Bir Gerçek var. Oda Vezirköprü gerçeği. Vezirköprü Samsun’un en fazla alkol tüketilen ilçesidir. Fakat göstermelik ayda yılda bir yapılan alkol denetiminin dışında ne polis ne jandarma alkol kontrolu yapmamaktadır. Vezirköprü de tuhaf bir adam kayırmaca var. Sizden ricam bu konunun üzerine gidin. Samsun’dan görevli ekipler gidip alkol denetimi yapsın. Vezirköprü de hergün gündüz gece onlarda alköllü sürücü yollarda. Bizde bıktık bu durumdan. Cesaretiniz için Tebrikler

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İbrahim Sandıkçı müjdeyi verdi! Canik ilçesine hastane yapılacak

İbrahim Sandıkçı müjdeyi verdi! Canik ilçesine hastane yapılacak