21 Ocak 2022 Cuma

YAKUP KÜRŞAT YILMAZ SAMSUN'A GELDİ!

Yakup Kürşat Yılmaz Samsun'a geldi!

Samsun'a gelen Yakup Kürşat Yılmaz, genç ceza avukatı Urungu Gökbörü Kara ve gazeteci-yazar Osman Kara ile bir araya geldi.

31 Aralık 2021 Cuma 16:58 GÜNCEL

Samsun'a gelen Yakup Kürşat Yılmaz, genç avukat Urungu Gökbörü Kara'yı ofisinde ziyaret etti.


Ülkücü camia tarafından yakından tanınan Yakup Kürşat Yılmaz'ı Samsun'a yaptığı ziyarette ceza avukat Urungu Gökbörü Kara ve gazeteci yazar Osman Kara karşıladı. 

Kürşat Yılmaz, daha önce MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin tutuklu bulunan Eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın cezaevinden çıkarılması çağrılarına tepki gösterdiği konuşmasında gündeme gelmişti. Devlet Bahçeli, bu konuşmasında, "Ülkü ve ülke sevdalısı olan, davalarının gözü kara yiğitleri olarak bilinen mesela Alaattin Çakıcı, mesela Kürşat Yılmaz, 100 bin ülkücünün imzasıyla aday gösterilseydi, bu kahramanlarımız için de cezaevinden çıkarılmaları için bir kampanya yapılacak mıydı?" ifadelerini kullanmıştı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Selda

01 Ocak 2022 Cumartesi 08:33

Osman bey sizi gerçekten olgun ,bilgili,vatansever olarak tanırdım. Bir mafya parçasını Kara ailesi olarak ağırlamak size ve konumunuza hiç yakışmadı. Mafyanın içinde bir kişiliğiniz ortaya çıktı. Bundan sonra sizi ve oğlunuzu mafya olarak görüp anacağım.

SÜLEYMAN SALUR

05 Ocak 2022 Çarşamba 11:26

DEĞERLİ SELDA KARDEŞİM MAFYA SİZİN ANLADIĞINIZ MANADA AF EDERSİNİZ PEZEVENKLİK YAPAN UYUŞTURUCU SATAN ACİZ İNSANLARDIR.VATAN UĞRUNA MÜCADELE EDEN ÜLKE DEĞERLERİNE SAHİP ÇIKAN İNSANLARIN MAFYA İLE İLGİSİ YOKTUR.ÇÜNKÜ ONLAR DEMİR YÜREKLİDİR ÜLKELERİ İÇİN KANLARINI GÖZLERİNİ KIRPMADAN VERİRLER.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Galip Öztürk, 2022 yılı için yeni yıl mesajı yayımladı

Galip Öztürk, 2022 yılı için yeni yıl mesajı yayımladı