23 Temmuz 2019 Salı

YAZAR EMİN GÜRDAMUR, İLKADIM BELEDİYESİNİN OKUR YAZAR BULUŞMALARI ETKİNLİĞİNE KATILDI

Yazar Emin Gürdamur, İlkadım Belediyesinin Okur Yazar Buluşmaları etkinliğine katıldı

Atları Uçuruma Sürmek isimli öykü kitabı ile beğeni toplayan yazar emin Gürdamur, Samsun'da İlkadım Belediyesinin Acem Tekkesinde düzenlediği Okur Yazar Buluşmaları etkinliğine katıldı.

12 Nisan 2018 Perşembe 16:53 GÜNCEL

Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Okur Yazar Buluşmalarının bu seferki konuğu ilk kitabı ile edebiyat dünyasına başarılı bir giriş yapan Yazar Emin Gürdamur oldu.


İlkadım Belediyesi Acem Tekkesi ve Sohbet Evinde gerçekleştirilen söyleşi ve imza günü her yaştan edebiyat hayranlarını bir araya getirdi. Okur Yazar Buluşmaları programı kapsamında gerçekleştirilen etkinliklerde her programda başka bir yazar Samsunlularla buluşarak hem söyleşi hem de imza günü etkinliği gerçekleştiriliyor. Edebiyat dünyasının usta isimlerini Samsunlularla buluşturan etkinliklerin son konuğu Emin Gürdamur, söyleşi ve imza gününde Samsunlularla buluştu.

“HAYATA BAKIŞIMIZI NİTELİKLİ EDEBİYAT BELİRLİYOR”
Edebiyat ve yazarlık üzerine tecrübe ve düşüncelerini katılımcılarla paylaşan başarılı yazar Emin  Gürdamur, “Edebiyatı edebiyat olarak görmeli ve bizim eserlerimizde dünya genelinde beğenilir eserler olmalıdır. Nitelikli edebiyat hayata bakışımızı belirler bu nedenle çok okumalıyız” şeklinde konuştu.

İlkadım Belediyesi Başkan Yardımcısı Musa Yüksel, birim müdürleri ve her yaştan vatandaşın ilgi gösterdiği programın sonunda sevenlerinin kitaplarını imzalayan Gürdamur, günün anısına hazırlanan Saat Kulesi Tablosunu İlkadım Belediyesi Başkan Yardımcısı Musa Yüksel’in elinden aldı. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz: Hizmet aşkı bizi Ferhat yaptı

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz: Hizmet aşkı bizi Ferhat yaptı